Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

До уваги ЗМІ! Прес-конференція турніру KYIV INTERNATIONAL CUP за участю першої ракетки України Сергія Стаховського!

14.09.2010

Шановні колеги!

 

         Раді повідомити Вам про проведення під егідою Європейської тенісної асоціації міжнародного юнацького турніру KYIV INTERNATIONAL CUP з 20 по 26 вересня 2010 р.

 

         Запрошуємо вас на прес-конференцію, присвячену цій події, що відбудеться у четвер, 16 вересня 2010 р. о 12:00 у приміщенні РК «Арена» на другому поверсі (вул. Басейна, 2а). 

 

         В рамках презентації турніруKYIV INTERNATIONAL CUP ви зможете поспілкуватися з першою ракеткою України – Сергієм Стаховським, для якого багато років тому участь у такому ж турнірі, але професійному, була стартом його успішної спортивної кар’єри. Також у прес-конференції приймуть участь президент Федерації тенісу України Вадим Шульман, голова Федерації тенісу в м. Києві та віце-президент Федерації тенісу України Сергій Лашкул, начальник головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації Володимир Філіппов, а також директор Національного інституту раку, професор Ігор Щепотін.

 

         По  закінченню зустрічі ви зможете поспілкуватись з учасниками прес-конференції під час фуршету.

 

         Чекаємо Вас на прес-конференції та сподіваємось на широке висвітлення цієї події у ваших ЗМІ.

 

         Додаткова інформація та акредитація за тел. 066 289 75 51 (Дмитро Апілат, прес-аташе ФТУ) та електронною поштою apilatd@gmail.com.

         

         З повагою,

 

         Прес-служба ФТУ