Клімова Анна АнатоліївнаХмельницький |
|
Дата народження: | 25 грудня 2007 р. |
Місце народження: | Хмельницький |
Резиденція гравця: | Хмельницький |
Тренер: | Трембіцька Н.В. |
Улюблене покриття: | Ґрунт |
Грає: | правою |
Початок турніру |
Назва турніру | Категорія | Одиночний розряд |
Парнний розряд |
Змішанний розряд |
Штрафні | Отримані очки |
УТТ + |
Рейтинг + |
11.09.2017 | Подільська осінь | 2 | 0 | - | - | ||||
27.01.2018 | Відкрита першість Ужгорода... | 2 | 1/4 | 5 | - | - | |||
05.05.2018 | Ivano Frankivsk tennis festival... | 2 | 1/8 | 1 | - | - | |||
26.05.2018 | Кубок ДЮСШ Олімп | 2 | 1/4 | 5 | - | - | |||
04.06.2018 | Подільська Надія | 2 | 1/8 | П | 8.5 | - | - | ||
16.06.2018 | Всеукраїнський тенісний турнір... | 2 | 1/8 | 1 | - | - | |||
02.07.2018 | Зірки Поділля 12 14 | 2 | ПФ | П | 22.5 | - | - | ||
07.07.2018 | Карпатське літо до 12... | 2 | 1/4 | 5 | - | - | |||
23.07.2018 | Forehand Cup 13 на призи TRUST.UA... | 2 | 1/4 | П | 12.5 | - | - | ||
04.08.2018 | На призи Карпат 2 (вікенд-турнір) | 2 | ПФ | 15 | - | - | |||
05.08.2018 | Карпатське літо до 12 | 2 | Ф | П | 27.5 | - | - | ||
19.08.2018 | Кубок Одеської обласної федерації... | 1 | 1/4 | 1/8 | 22.5 | - | - | ||
10.09.2018 | Подільська осінь | 2 | П | П | 37.5 | - | 37.5 | ||
15.09.2018 | Кубок Русановки by Babolat 9... | 2 | ПФ | 15 | - | - | |||
06.10.2018 | На Покрову до 12 років... | 2 | Ф | 20 | - | - | |||
29.10.2018 | Кубок Оліміпу до 12 років | 2 | 1/4 | Ф | 10 | - | - | ||
15.12.2018 | Кубок Русановки by Babolat 12... | 2 | 1/4 | 5 | - | - | |||
07.01.2019 | Кубок FERREXPO до 12 років | A | 1/16 | 1/4 | 11.25 | - | - | ||
19.01.2019 | Кубок клубу Masters T... | 2 | Ф | 20 | - | - | |||
04.02.2019 | Адреналін збирає друзів | 1 | 1/8 | 1/4 | 15 | - | - | ||
16.02.2019 | Кубок Тернополя (вікенд-турнір) | 2 | Ф | 20 | - | - | |||
23.03.2019 | Кубок Файного Міста (вікенд-турнір) | 2 | ПФ | 15 | - | - | |||
30.03.2019 | ACE CUP 3 (вікенд-турнір) | 2 | П | 30 | - | 30 | |||
20.04.2019 | МАКС-ТУР (вікенд-турнір) | 2 | П | 30 | - | - | |||
13.05.2019 | Чемпіонат України до 12 років | A | 1/16 | 1/4 | 1/8 | 15 | - | - | |
03.06.2019 | Подільська Надія | 2 | П | П | 37.5 | - | 37.5 | ||
10.06.2019 | Всеукраїнський тенісний турнір... | 2 | П | П | 37.5 | - | 37.5 | ||
22.06.2019 | Smash Cup (вікенд-турнір) | 2 | П | 30 | - | 30 | |||
22.07.2019 | Sofia Cup 1 | 1 | 1/4 | 1/4 | 25 | - | - | ||
12.08.2019 | Кубок Одеської обласної Федерації | 1 | 1/8 | ПФ | 17.5 | - | 17.5 | ||
26.08.2019 | До дня міста Тернополя | 1 | ПФ | П | 50 | - | 50 | ||
23.09.2019 | Підсумковий турнір Мастерс 2019 | A | 20к | 20 | - | 20 | |||
28.10.2019 | Осінній Тернопіль | 1 | ПФ | 1/4 | 40 | - | 40 |
01.07.2019 | Зірки Поділля | 2 | П | Ф | 35 | - | 35 | ||
09.09.2019 | Подільська осінь | 2 | Ф | П | 27.5 | - | 27.5 | ||
05.10.2019 | Осіння першість Луцька... | 2 | Ф | 20 | - | - | |||
30.11.2019 | Кубок Русанівки by Babolat 15... | 2 | ПФ | 15 | - | - | |||
20.01.2020 | Відкрита першість ДЮСШ 3 "Кубок... | 1 | 1/4 | ПФ | 28.75 | - | 28.75 | ||
27.01.2020 | Відкритий чемпіонат Закарпаття | 1 | 1/4 | ПФ | 27.5 | - | 27.5 | ||
15.02.2020 | Кубок Masters CLUB (вікенд-турнір) | 2 | Ф | 20 | - | - | |||
09.03.2020 | FERREXPO CUP 2 | 1 | 1/16 | 1/8 | 5.5 | - | - | ||
01.06.2020 | Love tennis series 5 | 1 | 1/16 | 1/4 | 8 | - | - | ||
22.06.2020 | Меморіал Ігора Пилипчука | 1 | 1/4 | 1/8 | 22.5 | - | - | ||
06.07.2020 | Зіркі Поділля | 2 | Ф | П | 27.5 | - | - | ||
13.07.2020 | Чемпіонат України до 14 | A | 1/16 | 1/8 | 8.75 | - | - | ||
25.07.2020 | Кубок Central Park (вікенд-турнір) | 2 | ПФ | 18 | - | - | |||
01.08.2020 | Кубок Карпат (вікенд-турнір) | 2 | ПФ | 18 | - | - | |||
17.08.2020 | Кубок Одеської обласної федерації... | 1 | 1/8 | 1/8 | 12.5 | - | - | ||
07.09.2020 | Першість ТА Адреналін | 1 | Ф | П | 60 | - | 60 | ||
14.09.2020 | Всеукраїнські відбіркові змагання... | A | 1/8 | 1/8 | 18.75 | - | - | ||
21.09.2020 | Подільська осінь | 2 | П | П | 37.5 | - | - | ||
26.10.2020 | Всеукраїнські змагання на критих... | A | 1/16 | 1/8 | 8.75 | - | - | ||
16.11.2020 | Першість Masters CLUB | 1 | Ф | Ф | 56.25 | - | 56.25 | ||
14.12.2020 | Відкрита першість ДЮСШ 3 | 1 | ПФ | П | 45 | - | 45 | ||
25.01.2021 | Відкритий чемпіонат Закарпатської... | 1 | 1/8 | 1/8 | 12.5 | - | - | ||
15.02.2021 | Кубок Адреналіну | 1 | ПФ | Ф | 41.25 | - | 41.25 | ||
15.03.2021 | Всеукраїнські змагання U14 | A | ПФ | Ф | 56.25 | - | 56.25 | ||
05.04.2021 | Всеукраїнські відбіркові змагання... | A | 1/4 | 1/8 | 28.75 | - | - | ||
10.05.2021 | Кубок області пам’яті Зенона... | 1 | Ф | П | 60 | - | 60 | ||
31.05.2021 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U14 | A | 1/4 | Ф | 41.25 | - | 41.25 | ||
17.07.2021 | Smash Cup | 3 | ПФ | 10 | - | - | |||
26.07.2021 | Кубок RIEL | 1 | ПФ | Ф | 41.25 | - | 41.25 | ||
11.10.2021 | Кубок МТА U14 | A | ПФ | 1/4 | 46.25 | - | 46.25 |
21.12.2020 | Зимова першість Луцька | 1 | 1/8 | 1/4 | 15 | - | 15 | ||
07.06.2021 | Подільська Надія | 2 | П | П | 37.5 | - | 37.5 | ||
21.06.2021 | Меморіал Ігора Пилипчука | 1 | 1/4 | ПФ | 27.5 | - | - | ||
28.06.2021 | Кубок СОК Євроспорт | 1 | 1/4 | ПФ | 27.5 | - | - | ||
09.08.2021 | Кубок Лева | 1 | ПФ | Ф | 41.25 | - | 41.25 | ||
30.08.2021 | Мегабол U16 | 1 | ПФ | ПФ | 37.5 | - | 37.5 | ||
20.12.2021 | Зимова першість ДЮСШ 3 | 1 | 1/16 | ПФ | 10.5 | - | - | ||
07.02.2022 | Tennispark CUP U16 | A | 1/4 | 1/4 | 31.25 | - | - | ||
14.02.2022 | Зимова першість Ужгорода | 1 | ПФ | П | 45 | - | 45 | ||
27.03.2023 | LEOLAND CUP U16 | A | ПФ | ПФ | 50 | - | 50 |
19.12.2022 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ дорослі | A | 1/16 | 1/16 | 6.25 | - | 6.25 |
Підрахунок загальних рейтингів |
|
Категорія рейтингу |
Отримані очки та розрахунок |
до 12 років | 300=250+(200*0.25)+(0*0.25)-0 |
до 14 років | 626.25=420+(585*0.25)+(0*0.25)-0 |
до 16 років | 339.5=170+(225*0.25)+(0*0.25)-0 |
до 18 років | 22.625=0+(0*0.25)+(0*0.25)-0 |
дорослi | 6.25=5+(5*0.25)+(0*0.25)-0 |
Федерація |
Гравці |
Рейтинг |
Календар |
Членство |
Реєстрація гравця |