№ Матча
|
К1 Олімпія
Початок 9:00
Гак П.О.
vs
Білоус С.Б.
|
Наступний
Яцута Б.С.
vs
Дрогомирецький Д.А.
|
Не раніше 11:00
Українцев К.І.
vs
Пащенко М.О.
|
Наступний
Літвяк І.С.
vs
Данилевський Д.Д.
|
Не раніше 13:30
Малий М.М.
Гак П.О.
vs
Третяченко Р.О.
Шутов Д.В.
|
Наступний
Панчишин Д.А.
Гриновецький С.І.
vs
Коровій Є.Д.
Круглик К.Є.
|
Наступний
Пащенко М.О.
Мудряк О.Л.
vs
Яцута Б.С.
Компанець І.Д.
|
|
К2 Олімпія
Початок 9:00
Панченко В.О.
vs
Малий М.М.
|
Наступний
Крупський Л.Г.
vs
Круглик К.Є.
|
Не раніше 11:00
Компанець І.Д.
vs
Миронов І.О.
|
Наступний
Педенко М.Є.
vs
Бойченко А.Ф.
|
Не раніше 13:30
Шолубко М.Р.
Абрам'юк І.Р.
vs
Скакун М.Ю.
Голов'як О.О.
|
Наступний
Білоус С.Б.
Українцев К.І.
vs
Гейващук О.Р.
Качан О.Є.
|
Наступний
Мещеряков М.Г.
Українцев С.І.
vs
Романенко М.А.
Гурський Д.Д.
|
|
К3 Олімпія
Початок 9:00
Панчишин Д.А.
vs
Гриновецький С.І.
|
Наступний
Гейващук О.Р.
vs
Коровій Є.Д.
|
Не раніше 11:00
Гаврилянчик Т.В.
vs
Українцев С.І.
|
Наступний
Мещеряков М.Г.
vs
Цимбалюк О.Ю.
|
Не раніше 13:30
Криськов М.В.
Федорів М.А.
vs
Курій М.А.
Гаврилянчик Т.В.
|
|
Наступний
Криськов М.В.
Федорів М.А.
vs
Волков Я.О.
Пінчук А.О.
|
|
К1 Адр
Початок 9:30
Пінчук А.О.
vs
Поліщук Д.О.
|
Наступний
Петрук У.П.
vs
Орел Д.О.
|
Не раніше 11:30
Морозова А.М.
vs
Архипова А.О.
|
Наступний
Шебець В.І.
Матвєєва К.І.
vs
Шапка В.В.
Петрук У.П.
|
Не раніше 13:30
Олексин В.А.
Завадяк Є.Р.
vs
Андрєєва Д.А.
Архипова А.О.
|
Наступний
Тетлова П.В.
Бобровська С.Р.
vs
Єгорова В.О.
Гучко Є.С.
|
Наступний
Данилевський Д.Д.
Бойченко А.Ф.
vs
Літвяк І.С.
Мар'янский Б.Т.
|
|
К2 Адр
Початок 9:30
Криськов М.В.
vs
Скакун М.Ю.
|
Наступний
Сіроштанова Н.Є.
vs
Гучко Є.С.
|
Не раніше 11:30
Щавінська А.О.
vs
Єгорова В.О.
|
Наступний
Тетлова П.В.
Бобровська С.Р.
vs
Сіроштанова Н.Є.
Богайчук У.Р.
|
Наступний
Черкун А.Д.
Щавінська А.О.
vs
Божок А.І.
Русінова А.О.
|
Не раніше 13:30
Чедрик М.І.
Багбая А.Є.
vs
Пироженко П.В.
Пироженко А.В.
|
|
|
К3 Адр
Початок 9:30
Волков Я.О.
vs
Гурський Д.Д.
|
Наступний
Михальська Є.Є.
vs
Кочерженко М.А.
|
Не раніше 11:30
Кошкарова Н.В.
vs
Антонюк В.М.
|
Наступний
Квятковська У.В.
Луцюк Є.Я.
vs
Кочерженко М.А.
Булавіна М.Д.
|
Не раніше 13:30
Бубало А.С.
Кузнецова А.В.
vs
Стаценко К.О.
Пупенко Т.І.
|
Наступний
Завальна А.О.
Грицанчук М.А.
vs
Кочерженко М.А.
Булавіна М.Д.
|
|
|
К4 Адр
Початок 9:30
Голов'як О.О.
vs
Мандзюк К.А.
|
Наступний
Здебська В.О.
vs
Поздєєва А.В.
|
Не раніше 11:30
Тимошенко Д.О.
vs
Тиндик А.Л.
|
Наступний
Здебська В.О.
Вілку Є.О.
vs
Громницька С.Ю.
Михальська Є.Є.
|
Не раніше 13:30
Поздєєва А.В.
Тиндик А.Л.
vs
Антонюк В.М.
Тимошенко Д.О.
|
Наступний
Здебська В.О.
Вілку Є.О.
vs
Зінченко П.В.
Кошкарова Н.В.
|
|
|