№ Матча
|
Корт 1
Початок не раніше 10:00
Васильєва С.Ю.
vs
Яцута А.С.
|
Наступний
Клімова А.А.
vs
Сімків С.Б.
|
Наступний
Грищенко Г.Ю.
vs
Талама О.А.
|
Не раніше 15:30, корт буде оголошено
Никифорук А.В.
Карпалюк Т.Р.
vs
Карпалюк С.Р.
Бородатюк А.М.
|
|
Наступний, корт буде оголошено
Завадяк Є.Р.
Ніколаєнко Н.М.
vs
Стотика С.С.
Іванов І.В.
|
Після відпочинку, корт буде оголошено
Васильєва С.Ю.
Ракитський Б.В.
vs
Пужаєнко О.А.
Данилишин Я.Т.
|
Після відпочинку, корт буде оголошено
Лапенкова К.М.
Пужаєнко О.А.
vs
Яцута А.С.
Музиченко В.М.
|
Наступний, корт буде оголошено
Бистрова В.O.
Кравченко З.О.
vs
Труш Є.Ю.
Стотика С.С.
|
|
Корт 2
Початок не раніше 10:00
Никифорук А.В.
vs
Ткачук Д.М.
|
Наступний
Українцев К.І.
vs
Грабар М.В.
|
|
|
Після відпочинку, корт буде оголошено
Матвєєва К.І.
Келемен Ю.Ю.
vs
Труш Є.Ю.
Лемішко М.О.
|
Після відпочинку, корт буде оголошено
Маслей В.Ю.
Келемен Ю.Ю.
vs
Грабар М.В.
Талама А.А.
|
Не раніше 14:00, корт буде оголошено
Бородатюк А.М.
Іванов І.В.
vs
Лемішко М.О.
Карпалюк Т.Р.
|
Наступний, корт буде оголошено
Завадяк Є.Р.
Крива Є.А.
vs
Никифорук А.В.
Сімків С.Б.
|
|
|
Корт 3
Початок не раніше 10:00
Компанієць Л.М.
vs
Ніколаєнко Н.М.
|
Наступний
Картавенко Г.М.
vs
Кривий М.Е.
|
Наступний
Ніколаєнко Н.М.
vs
Карпалюк Т.Р.
|
Не раніше 12:00
Ткачук Д.М.
Компанієць Л.М.
vs
Лапенкова К.М.
Розводовський А.О.
|
|
Після відпочинку, корт буде оголошено
Тув М.Р.
Грищенко Г.Ю.
vs
Єгорова В.О.
Талама А.А.
|
Після відпочинку, корт буде оголошено
Шапка В.В.
Яцута Б.С.
vs
Шикалова М.І.
Пархоменко Д.С.
|
Після відпочинку, корт буде оголошено
Талама О.А.
Данилишин Я.Т.
vs
Компанієць Л.М.
Ніколаєнко Н.М.
|
Наступний, корт буде оголошено
Грищенко Г.Ю.
Картавенко Г.М.
vs
Українцев К.І.
Пархоменко Д.С.
|
|
Корт 4
|
|
Наступний
Стотика С.С.
vs
Шапка В.В.
|
Наступний, корт буде оголошено
Єгорова В.О.
Шикалова М.І.
vs
Труш Є.Ю.
Стотика С.С.
|
|
|
|
|
|
|
Корт 5
|
|
|
Не раніше 12:20
Маслей В.Ю.
Келемен Ю.Ю.
vs
Москаленко Д.Є.
Шиман Ю.Ю.
|
Не раніше 12:00
Васильєва С.Ю.
Васильєва С.Ю.
vs
Бистрова В.O.
Кравченко З.О.
|
Після відпочинку, корт буде оголошено
Васильєва С.Ю.
Москаленко Д.Є.
vs
Яцута А.С.
Картавенко Г.М.
|
|
|
|
|