№ Матча
|
Корт 1
Початок о 8:30
Дудун І.О.
vs
Антонюк С.А.
|
наступний
Муравйов М.В.
vs
Сергєєв І.О.
|
Не раніше 11:00
Концеба В.К.
vs
Агинський С.Ю.
|
наступний
Рублевська К.А.
vs
Качур К.О.
|
Не раніше 14:00
Мартемянова А.С.
Скорупська А.К.
vs
Харченко М.О.
Чередник Є.В.
|
наступний
Мазур Д.С.
Слєпкань Д.О.
vs
Манафов В.С.
Концеба В.К.
|
|
|
Корт 2
Початок о 8:30
Каминін Д.В.
vs
Шіяновський О.А.
|
наступний
Фрідріх А.І.
vs
Долженко М.В.
|
Не раніше 11:00
Манафов В.С.
vs
Федоров Д.О.
|
наступний
Білобородько І.Д.
vs
Маркін М.М.
|
Не раніше 14:00
Альоша Н.А.
Чернов О.Г.
vs
Федоров Д.О.
Ільницький С.М.
|
наступний
Доллар С.Е.
Дятлова К.Д.
vs
Зейналова С.М.
Максимчук І.Я.
|
наступний
Дятлова Д.Д.
Дятлова К.Д.
vs
Паладі С.Є.
Черняєва А.Ю.
|
|
Корт 3
Початок о 8:30
Лазаренко К.Д.
vs
Глагола М.О.
|
наступний
Бокова В.О.
vs
Котлярова С.В.
|
Не раніше 11:00
Ващенко А.С.
vs
Зейналова С.М.
|
Не раніше 14:00
Глагола М.О.
Бокова В.О.
vs
Лазаренко К.Д.
Берген М.М.
|
Не раніше 14:00
Ващенко А.С.
Ващенко А.С.
vs
Терлецька О.І.
Дичка Т.В.
|
Після відпочинку, Не раніше 16:00
Добріян А.І.
Сагдієва А.Б.
vs
Милокостов Д.В.
Костюк М.О.
|
|
|
Корт 4
Початок о 8:30
Петрова М.В.
vs
Терлецька О.І.
|
наступний
Матвієвич Є.Д.
vs
Бондарь М.Р.
|
Не раніше 11:00
Пархоменко А.О.
vs
Скорупська А.К.
|
наступний
Дятлова К.Д.
vs
Соболєва А.К.
|
Не раніше 14:00
Сичова Є.О.
Даценко В.М.
vs
Корнєва В.І.
Вдовиченко С.Г.
|
Після відпочинку, Не раніше 16:20
Туваков А.А.
Мартемянова А.С.
vs
Рассолов М.С.
Прокопенко Є.С.
|
|
|
Корт 5
Початок о 8:30
Романишин О.О.
vs
Черноморська С.С.
|
наступний
Мартемянова А.С.
vs
Вишкіна М.О.
|
Не раніше 11:00
Опанасенко Є.Є.
vs
Бакланов Є.О.
|
наступний
Модніков Ф.М.
vs
Подорожний А.С.
|
Не раніше 14:00
Бакланов Г.О.
Бакланов Є.О.
vs
Брайнін О.Д.
Кравченко Г.І.
|
наступний
Бойчук Р.І.
Бокова В.О.
vs
Каминін Д.В.
Семенова Є.О.
|
|
|
Корт 6
Початок о 8:30
Чередник Є.В.
vs
Пінаєва А.А.
|
Не раніше 11:00
Берген М.М.
vs
Плаксій Х.В.
|
Не раніше 11:00
Коккін О.А.
vs
Самофалов Г.Ю.
|
наступний
Жолдакова А.А.
Подураєва М.А.
vs
Маслей М.Ю.
Микитин Я.І.
|
Не раніше 14:00
Антонюк С.А.
Максимчук І.Я.
vs
Затулко М.О.
Кононенко В.М.
|
Після відпочинку, Не раніше 16:00
Самофалов Г.Ю.
Сичова Є.О.
vs
Подорожний А.С.
Вишкіна М.О.
|
|
|
Корт 7
Початок о 8:30
Жолдакова А.А.
vs
Запаринюк А.Р.
|
наступний
Брайнін О.Д.
vs
Рассолов М.С.
|
наступний
Вдовиченко С.Г.
vs
Овчарова Є.Д.
|
наступний
Кисільов Г.В.
vs
Сарафин І.Є.
|
Не раніше 14:00
Труніна О.А.
Черноморська С.С.
vs
Котлярова С.В.
Бобровська М.О.
|
Після відпочинку, Не раніше 16:00
Філіма М.Ю.
Жолдакова А.А.
vs
Смірнов А.В.
Берген М.М.
|
|
|
Корт 8
Початок о 8:30
Пересипкіна Л.Є.
vs
Подураєва М.А.
|
наступний
Городинський В.А.
vs
Сікорський Ф.К.
|
Не раніше 11:00
Захаров В.А.
vs
Олійник В.О.
|
наступний
Приходько О.Д.
Матвієвич Є.Д.
vs
Муравйов М.В.
Рассолов М.С.
|
Не раніше 14:00
Нєвєров М.О.
Милокостов Д.В.
vs
Городинський В.А.
Олійник В.О.
|
наступний
Плаксій Х.В.
Коккін О.А.
vs
Сікорський Ф.К.
Подураєва М.А.
|
|
|
Корт 9
Початок о 8:30
Ващенко А.С.
vs
Нікіташ М.Е.
|
наступний
Степаненко О.О.
vs
Крутих О.В.
|
Не раніше 11:00
Бойчук Р.І.
vs
Ужиловський В.Г.
|
наступний
Кирилюк А.Р.
Крупський Д.Г.
vs
Каминін Д.В.
Кононенко В.І.
|
Не раніше 14:00
Крутих О.В.
Ужиловський В.Г.
vs
Смірнов А.В.
Мухтарулін Т.Р.
|
Муравйов М.В.
Рублевська К.А.
vs
Сарафин І.Є.
Пархоменко А.О.
|
|
|