№ Матча
|
Корт 1
Початок о 10.00
Федоров Д.О.
vs
Кинали Е.С.
|
Наступний
Єременко Д.Г.
vs
Крутих О.В.
|
Не раныше 12.00
Продан Є.В.
vs
Коваль В.В.
|
Наступний
Дімова А.В.
vs
Гуренко О.А.
|
Не раныше 14.30
Хожієв Р.З.
vs
Продан Є.В.
|
Наступний
Гуренко О.А.
vs
Коваль В.І.
|
Наступний
Лагуза А.О.
Дема В.В.
vs
Давлєєва Д.Д.
Піддубна О.О.
|
|
Корт 2
Початок о 10.00
Некрасов О.В.
vs
Автамонов Є.В.
|
Наступний
Зуєвський Ю.В.
vs
Васильєв О.Р.
|
Не раныше 12.00
Штефуряк Д.В.
vs
Бакланов Є.О.
|
Наступний
Домуховська Є.Д.
vs
Коваль В.І.
|
Не раныше 14.30
Уринбаєв М.Б.
vs
Бакланов Є.О.
|
Наступний
Шуляк А.Р.
vs
Костюк М.О.
|
Наступний
Поплавська А.В.
Скиба М.Є.
vs
Клок А.В.
Мова Є.А.
|
|
Корт 3
Початок о 10.00
Запорожченко І.Д.
vs
Слєсаренко М.С.
|
Наступний
Сметанін Р.С.
vs
Білобородько І.Д.
|
Не раныше 12.00
Гаіна М.В.
vs
Кисільов Г.В.
|
Наступний
Боднарчук А.К.
vs
Шуляк А.Р.
|
Не раныше 14.30
Бабанаєв В.Р.
vs
Гаіна М.В.
|
Наступний
Клок А.В.
vs
Задорожна К.Л.
|
Наступний
Новікова А.К.
Дьомінова В.О.
vs
Молчанова А.С.
Попик Ю.І.
|
|
Корт 4
Початок о 10.00
Тураба І.В.
vs
Дударенко Д.О.
|
Наступний
Бакланов Г.О.
vs
Малярчук І.С.
|
Не раныше 12.00
Принько В.Г.
vs
Коновалов М.М.
|
Наступний
Запорожченко І.Д.
vs
Тураба І.В.
|
Не раныше 14.30
Принько В.Г.
vs
Погарцев О.О.
|
Наступний
Снігур Д.С.
vs
Дудчак О.О.
|
Наступний
Снігур Д.С.
Шевцова М.В.
vs
Гуренко О.А.
Шуляк А.Р.
|
|
Корт 5
Початок о 10.00
Овчаренко О.С.
vs
Гирович Р.Б.
|
Наступний
Рибінцев В.О.
vs
Маштаков Н.М.
|
Не раныше 12.00
Гурко А.С.
vs
Шуляк А.І.
|
Наступний
Давлєєва Д.Д.
vs
Костюк М.О.
|
|
|
Наступний
Маштаков Н.М.
Бакланов Є.О.
vs
Вашешніков А.В.
Чернов О.В.
|
|
Корт 8
Початок о 10.00
Петровський Н.В.
vs
Руденко О.Ю.
|
Наступний
Феофілов С.С.
vs
Чернов О.В.
|
Не раныше 12.00
Волевач В.А.
vs
Русин І.В.
|
Наступний
Поплавська А.В.
vs
Лагуза А.О.
|
|
Наступний
Гирович Р.Б.
Некрасов О.В.
vs
Веселов М.О.
Єременко Д.Г.
|
Наступний
Дудун І.О.
Рибінцев В.О.
vs
Штефуряк Д.В.
Погарцев О.О.
|
|
Корт 9
Початок о 10.00
Корчак М.І.
vs
Веселов М.О.
|
Наступний
Дегодюк І.А.
vs
Скоромний І.К.
|
Не раныше 12.00
Корчак М.І.
vs
Рубець А.М.
|
Наступний
Попик Ю.І.
vs
Клок А.В.
|
|
|
Наступний
Дегодюк І.А.
Бабанаєв В.Р.
vs
Кисільов Г.В.
Гаіна М.В.
|
|
Корт 10
Початок о 10.00
Рубець А.М.
vs
Наталіч М.Є.
|
Наступний
Вашешніков А.В.
vs
Дудун І.О.
|
Не раныше 12.00
Овчаренко О.С.
vs
Руденко О.Ю.
|
Наступний
Коваленко М.В.
vs
Задорожна К.Л.
|
|
Наступний
Сметанін Р.С.
Тураба І.В.
vs
Руденко О.Ю.
Дударенко Д.О.
|
Наступний
Уринбаєв М.Б.
Коновалов М.М.
vs
Феофілов С.С.
Принько В.Г.
|
|
Корт 11
Початок о 10.00
Дьомінова В.О.
vs
Молчанова А.С.
|
Наступний
Руденко К.А.
vs
Стародубцева Ю.В.
|
Не раныше 12.00
Скиба М.Є.
vs
Дема В.В.
|
Наступний
Новікова А.К.
vs
Снігур Д.С.
|
Не раныше 14.30
Федоров Д.О.
Білобородько І.Д.
vs
Корчак М.І.
Рубець А.М.
|
|
|
|
Корт 12
Початок о 10.00
Піддубна О.О.
vs
Карпова К.С.
|
Наступний
Чернишева О.А.
vs
Агапова Д.С.
|
Не раныше 12.00
Федоров Д.О.
vs
Некрасов О.В.
|
Наступний
Мова Є.А.
vs
Дудчак О.О.
|
Не раныше 14.30
Васильєв О.Р.
Малярчук І.С.
vs
Зуєвський Ю.В.
Крутих О.В.
|
|
|
|