№ Матча
|
Корт 1
ПОЧАТОК О 10:00
Глішич О.С.
vs
Костюк М.О.
|
НАСТУПНИЙ
Оссомбі А.Е.
vs
Шкорупеєва О.А.
|
НЕ РАНІШЕ 12:30
Довган О.О.
vs
Приходько О.Д.
|
НАСТУПНИЙ
Кудима К.С.
vs
Куренков М.О.
|
|
ПОЧАТОК О 10:00
Приходько О.Д.
vs
Мусаєв П.Е.
|
|
Корт 2
ПОЧАТОК О 10:00
Пейсахова С.А.
vs
Чепелюк О.Ю.
|
НАСТУПНИЙ
Гайструк О.С.
vs
Буторіна Д.А.
|
НЕ РАНІШЕ 12:30
Шпілька Х.Е.
vs
Хижкін А.В.
|
НАСТУПНИЙ
Сальніков М.М.
vs
Янченко В.В.
|
НЕ РАНІШЕ 14:30
Шестакова А.О.
Векслер М.С.
vs
Шкот К.С.
Ткаченко О.О.
|
НАСТУПНИЙ
Ладигін В.Г.
vs
Кудима К.С.
|
|
Корт 3
ПОЧАТОК О 10:00
Возняк Х.Р.
vs
Олійник Д.І.
|
НАСТУПНИЙ
Шестакова А.О.
vs
Богославець А.Б.
|
НЕ РАНІШЕ 12:30
Ладигін В.Г.
vs
Лебедин О.О.
|
НАСТУПНИЙ
Вовк О.А.
vs
Мусаєв П.Е.
|
НЕ РАНІШЕ 14:30
Плетньова Є..
Слюсар К.О.
vs
Костюк М.О.
Шклярук Є.П.
|
НАСТУПНИЙ
Хижкін А.В.
vs
Янченко В.В.
|
|
Корт 4
|
|
|
|
НЕ РАНІШЕ 14:30
Шкорупеєва О.А.
Лимар К.О.
vs
Макарова Р.А.
Кирпот О.О.
|
НАСТУПНИЙ
Коваль О.М.
Кучеренко Р.В.
vs
Селіванов М.О.
Базілевський В.В.
|
|
Корт 8
ПОЧАТОК О 10:00
Шуляк А.І.
vs
Шклярук Є.П.
|
НАСТУПНИЙ
Лимар К.О.
vs
Доллар А.
|
НЕ РАНІШЕ 12:30
Кучеренко Р.В.
vs
Редванов А.Д.
|
НАСТУПНИЙ
Бугров Б.П.
vs
Смірнов С.С.
|
НЕ РАНІШЕ 14:30
Буторіна Д.А.
Колонєй М.Д.
vs
Чепелюк О.Ю.
Пейсахова С.А.
|
НАСТУПНИЙ
Куренков М.О.
Нікіфоров В.В.
vs
Прокопов В.О.
Довган О.О.
|
|
Корт 9
ПОЧАТОК О 10:00
Крутова Н.О.
vs
Гриценко О.О.
|
НАСТУПНИЙ
Колонєй М.Д.
vs
Микитась А.Є.
|
НЕ РАНІШЕ 12:30
Коваль О.М.
vs
Базілевський В.В.
|
НАСТУПНИЙ
Петренко А.Д.
vs
Покрасенко Л.В.
|
НЕ РАНІШЕ 14:30
Бугаєнко К.Г.
Гриценко О.О.
vs
Доллар А.
Богославець А.Б.
|
НАСТУПНИЙ
Редванов А.Д.
Домнінский Д.М.
vs
Орлов В.В.
Вовк О.А.
|
|
Корт 10
ПОЧАТОК О 10:00
Чала П.О.
vs
Шкот К.С.
|
НАСТУПНИЙ
Малікова К.А.
vs
Векслер М.С.
|
НЕ РАНІШЕ 12:30
Селіванов М.О.
vs
Домнінский Д.М.
|
НАСТУПНИЙ
Бойчук Р.І.
vs
Орлов В.В.
|
НЕ РАНІШЕ 14:30
Карпюк К.О.
Возняк Х.Р.
vs
Козак А.О.
Глішич О.С.
|
НАСТУПНИЙ
Бойчук Р.І.
Ладигін В.Г.
vs
Приходько О.Д.
Смірнов С.С.
|
|
Корт 11
ПОЧАТОК О 10:00
Токар Д.В.
vs
Козак А.О.
|
НАСТУПНИЙ
Слюсар К.О.
vs
Прокопенко А.О.
|
НЕ РАНІШЕ 12:30
Кириченко О.С.
vs
Нікіфоров В.В.
|
НАСТУПНИЙ
Чечель Л.Л.
vs
Могіляс Д.Ю.
|
НЕ РАНІШЕ 14:30
Малікова К.А.
Крутова Н.О.
vs
Оссомбі А.Е.
Олійник Д.І.
|
НАСТУПНИЙ
Кудима К.С.
Мусаєв П.Е.
vs
Янченко В.В.
Сальніков М.М.
|
|
Корт 12
ПОЧАТОК О 10:00
Гурко А.С.
vs
Плетньова Є..
|
НАСТУПНИЙ
Кирпот О.О.
vs
Бугаєнко К.Г.
|
НЕ РАНІШЕ 12:30
Філанчук І.В.
vs
Прокопов В.О.
|
НАСТУПНИЙ
Лашкул А.С.
vs
Непомнящий В.В.
|
НЕ РАНІШЕ 14:30
Шуляк А.І.
Чала П.О.
vs
Токар Д.В.
Микитась А.Є.
|
НАСТУПНИЙ
Лебедин О.О.
Хижкін А.В.
vs
Бугров Б.П.
Чечель Л.Л.
|
|