№ Матча
|
Корт 1
ПОЧАТОК О 8:00
Толстих І.Ю.
vs
Єременко Д.Г.
|
НАСТУПНИЙ
Бабанаєв В.Р.
vs
Ястремський С.С.
|
НЕ РАНІШЕ 10:30
Кирисюк В.А.
vs
Рангаєв М.О.
|
НАСТУПНИЙ
Колонєй М.Д.
vs
Шуляк А.І.
|
НАСТУПНИЙ
Ястремський С.С.
vs
Самардак О.В.
|
ПІСЛЯ ВІДПОЧИНКУ
Чернишева О.А.
vs
Степанова А.П.
|
НЕ РАНІШЕ 15:00
Ястремський С.С.
Кацнельсон Н..
vs
Самардак О.В.
Дрокін Р.В.
|
|
ПІСЛЯ ВІДПОЧИНКУ
Ястремський С.С.
Ястремська Д.О.
vs
Кирисюк В.А.
Завацька К.В.
|
|
Корт 2
ПОЧАТОК О 8:00
Дегодюк І.А.
vs
Сокирка Я.Ю.
|
НАСТУПНИЙ
Бородій М.О.
vs
Берестовенко К.Р.
|
НЕ РАНІШЕ 10:30
Головко Д.В.
vs
Кванталіані М.Л.
|
НАСТУПНИЙ
Попова К.С.
vs
Макеева А.В.
|
НАСТУПНИЙ
Єременко Д.Г.
vs
Дегодюк І.А.
|
ПІСЛЯ ВІДПОЧИНКУ
Меньшикова А.В.
vs
Макеева А.В.
|
НЕ РАНІШЕ 15:00
Кирисюк В.А.
Нестеренко К.Ю.
vs
Парфенов М.С.
Карпенко А.В.
|
НАСТУПНИЙ
Макеева А.В.
Степанова А.П.
vs
Берестовенко К.Р.
Чернишева О.А.
|
ПІСЛЯ ВІДПОЧИНКУ
Дегодюк І.А.
Агапова Д.С.
vs
Тихоненко С.Ю.
Колонєй М.Д.
|
|
Корт 3
ПОЧАТОК О 8:00
Самардак О.В.
vs
Бєланов В.І.
|
НАСТУПНИЙ
Агапова Д.С.
vs
Жупанська В.Л.
|
НЕ РАНІШЕ 10:30
Кацнельсон Н..
vs
Рибінцев В.О.
|
НАСТУПНИЙ
Аксьонова Є.О.
vs
Руденко П.І.
|
НАСТУПНИЙ
Мартін П.В.
vs
Константинов Д.М.
|
|
НЕ РАНІШЕ 15:00
Дегодюк І.А.
Кванталіані М.Л.
vs
Рибінцев В.О.
Константинов Д.М.
|
|
ПІСЛЯ ВІДПОЧИНКУ
Константинов Д.М.
Агинська Є.Ю.
vs
Сокирка Я.Ю.
Жупанська В.Л.
|
|
Корт 4
ПОЧАТОК О 8:00
Шищак О.М.
vs
Мартін П.В.
|
НАСТУПНИЙ
Андрєєва О.Б.
vs
Руденко К.А.
|
НЕ РАНІШЕ 10:30
Агинська Є.Ю.
vs
Меньшикова А.В.
|
НАСТУПНИЙ
Кандиба К.В.
vs
Тимчина М.О.
|
НАСТУПНИЙ
Завацька К.В.
vs
Бородій М.О.
|
|
НЕ РАНІШЕ 15:00
Завацька К.В.
Крутякова О.І.
vs
Бородій М.О.
Андрєєва О.Б.
|
|
Чернишева О.А.
vs
Шуляк А.І.
|
|
Корт 5
ПОЧАТОК О 8:00
Малахов В.М.
vs
Константинов Д.М.
|
НАСТУПНИЙ
Саранцева П.С.
vs
Завацька К.В.
|
НЕ РАНІШЕ 10:30
Волевач В.А.
vs
Чернишова М.В.
|
НАСТУПНИЙ
Нестеренко К.Ю.
vs
Дудун І.О.
|
НАСТУПНИЙ
Агапова Д.С.
vs
Андрєєва О.Б.
|
|
НЕ РАНІШЕ 15:00
Тимчина М.О.
Колонєй М.Д.
vs
Бондаренко А.В.
Сазонтова О.С.
|
|
Завацька К.В.
vs
Руденко П.І.
|
|
Корт 6
ПОЧАТОК О 8:00
Гриценко О.О.
vs
Медвинський І.В.
|
НАСТУПНИЙ
Васильчикова В.О.
vs
Чернишева О.А.
|
НЕ РАНІШЕ 10:30
Ісаєва А.А.
vs
Степанова А.П.
|
НАСТУПНИЙ
Сіроус Є.С.
vs
Кисільов Г.В.
|
НАСТУПНИЙ
Медвинський І.В.
vs
Кисільов Г.В.
|
Медвинський І.В.
vs
Дудун І.О.
|
|
Початок о 9:00
Андрєєва О.Б.
vs
Кандиба К.В.
|
Макеева А.В.
vs
Волевач В.А.
|
|