31.07.2017 - 06.08.2017 |
ITF WOMENS $15,000 Ivano-Frankivsk
|
TE & ITF |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
31.07.2017 - 03.08.2017 |
Human Cup 5 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
31.07.2017 - 03.08.2017 |
Фортуна 9
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
31.07.2017 - 03.08.2017 |
Міжнародний турнір "Champions Bowl"
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
31.07.2017 - 03.08.2017 |
Відкритий чемпіонат Львова
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
31.07.2017 - 03.08.2017 |
Янтарна ракетка 12 14 by Babolat
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
02.08.2017 - 04.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років ФОРТУНА
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
02.08.2017 - 05.08.2017 |
ITF Seniors Ukrainian Open 2017
|
TE & ITF |
Буча |
|
Положення |
|
04.08.2017 - 07.08.2017 |
Міжнародний турнір до 10 років CHAMPIONS BOWL
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
05.08.2017 - 06.08.2017 |
Киндер Cup (вікенд-турнір)
|
2 |
Чернігів |
|
Положення |
|
05.08.2017 - 06.08.2017 |
SummerSmashCup до 12 (вікенд-турнір)
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
06.08.2017 - 06.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Львів |
|
Положення |
|
07.08.2017 - 10.08.2017 |
Сокіл-Стрий (вікенд-турнір)
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
07.08.2017 - 10.08.2017 |
Літній Кубок ТА2
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
07.08.2017 - 10.08.2017 |
Кубок Русановки 12 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
07.08.2017 - 10.08.2017 |
Smash Cup
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
07.08.2017 - 10.08.2017 |
PARK Residence Summer Cup U14
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
07.08.2017 - 10.08.2017 |
На призи клубу Карпати до 14 років (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
08.08.2017 - 13.08.2017 |
Чемпіонат України
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
09.08.2017 - 11.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років PARK
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
10.08.2017 - 12.08.2017 |
Всеукраїнський турнір Kinder Tennis Fest до 6, до 9 та до 10 років
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
12.08.2017 - 13.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років KIDS PREMIER by Babolat
|
РТ |
Кременчук |
|
Положення |
|
12.08.2017 - 13.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Літній Кубок Ужгорода (07-12.08)
|
РТ |
Ужгород |
|
Положення |
|
12.08.2017 - 13.08.2017 |
UTC CUP by Babolat 11 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
12.08.2017 - 13.08.2017 |
Літній Кубок ТА2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
12.08.2017 - 13.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Human Cup 6 (вікенд-турнір)
|
РТ |
Дніпро |
|
Положення |
|
12.08.2017 - 13.08.2017 |
Літній Кубок Ужгорода (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
14.08.2017 - 20.08.2017 |
Jupiter Cup до 18 (ПЕРЕНЕСЕНО у ТК Престиж)
|
1 |
Одеса |
|
Положення |
|
14.08.2017 - 17.08.2017 |
Forehand Cup 21 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
14.08.2017 - 17.08.2017 |
Wilson Cup 2 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|