15.07.2017 - 16.07.2017 |
Літній Кубок ТА1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
17.07.2017 - 20.07.2017 |
Forehand Cup 19 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
22.07.2017 - 23.07.2017 |
Літня першість міста до 12 (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
22.07.2017 - 23.07.2017 |
Адреналін до 12 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|
22.07.2017 - 23.07.2017 |
UTC CUP by Babolat 9 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
24.07.2017 - 30.07.2017 |
Jupiter Cup до 12
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
24.07.2017 - 27.07.2017 |
Forehand Cup 20 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
29.07.2017 - 30.07.2017 |
Human Cup 4 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
29.07.2017 - 30.07.2017 |
UTC CUP by Babolat 10 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
31.07.2017 - 03.08.2017 |
Відкритий чемпіонат Львова
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
31.07.2017 - 03.08.2017 |
Янтарна ракетка 12 14 by Babolat
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
31.07.2017 - 03.08.2017 |
Фортуна 9
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
31.07.2017 - 03.08.2017 |
Міжнародний турнір "Champions Bowl"
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
05.08.2017 - 06.08.2017 |
SummerSmashCup до 12 (вікенд-турнір)
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
07.08.2017 - 10.08.2017 |
Кубок Русановки 12 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
07.08.2017 - 10.08.2017 |
Літній Кубок ТА2
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
07.08.2017 - 10.08.2017 |
Сокіл-Стрий (вікенд-турнір)
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
12.08.2017 - 13.08.2017 |
UTC CUP by Babolat 11 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
14.08.2017 - 17.08.2017 |
Forehand Cup 21 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
14.08.2017 - 17.08.2017 |
Меморіал Пам'яті Великих В.С.
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
14.08.2017 - 17.08.2017 |
Фортуна 12 16
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
19.08.2017 - 20.08.2017 |
На призи Херсонської Обласної Ради до 12 (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
21.08.2017 - 27.08.2017 |
Кубок Одеської обласної федерації тенісу
|
1 |
Одеса |
|
Положення |
|
21.08.2017 - 24.08.2017 |
Наші зорі
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
21.08.2017 - 24.08.2017 |
Forehand Cup 22 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
26.08.2017 - 27.08.2017 |
Head-Superior Tour 6 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
28.08.2017 - 03.09.2017 |
Кубок Харківської області by Babolat
|
A |
Харків |
|
Положення |
|
02.09.2017 - 03.09.2017 |
UTC CUP by Babolat 12 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
02.09.2017 - 03.09.2017 |
Human Cup 8 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
04.09.2017 - 10.09.2017 |
KRAVCHENKO CUP 2017
|
1 |
Ірпінь |
|
Положення |
|