09.05.2017 - 13.05.2017 |
Регіональний Огляд-Конкурс до 10 років (ЦЕНТРАЛЬНИЙ РЕГІОН)
|
РТ |
Київ, Пуща-Водиця |
|
Положення |
|
13.05.2017 - 14.05.2017 |
Турнір на призи Херсонської обласної Ради(вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
13.05.2017 - 14.05.2017 |
Весняна першість міста 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
15.05.2017 - 21.05.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Червона Рута
|
РТ |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
15.05.2017 - 21.05.2017 |
21th KINETIK CUP BY PRINCE
|
TE & ITF |
Київ |
|
Положення |
|
15.05.2017 - 18.05.2017 |
Forehand cup 13 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
15.05.2017 - 18.05.2017 |
Шоколадная ракетка
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
15.05.2017 - 21.05.2017 |
Ukraine F2 - Futures
|
TE & ITF |
Черкаси |
|
Положення |
|
15.05.2017 - 21.05.2017 |
Відкритий Кубок Львівської області
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
15.05.2017 - 18.05.2017 |
Червона Рута
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
15.05.2017 - 21.05.2017 |
Шоколадная ракетка
|
1 |
Харків |
|
Положення |
|
15.05.2017 - 21.05.2017 |
Червона Рута
|
1 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
20.05.2017 - 21.05.2017 |
Регіональний турнір до 10 років ТК Скітенс
|
РТ |
Полтава |
|
Положення |
|
20.05.2017 - 21.05.2017 |
Premier cup 7 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
20.05.2017 - 21.05.2017 |
Регіональний турнір до 6 та до 9 років "Kinder Open"
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
20.05.2017 - 21.05.2017 |
UTC CUP by Babolat - 5 (ВІДМІНЕНО)
|
ВТ |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
21.05.2017 - 21.05.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
22.05.2017 - 25.05.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Карпатська весна
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
22.05.2017 - 25.05.2017 |
Карпатська весна до 14 років 2
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
22.05.2017 - 28.05.2017 |
NASHI DITY U12
|
1 |
Київ |
|
Положення |
|
22.05.2017 - 25.05.2017 |
Фортуна Cup до 14 років (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
22.05.2017 - 28.05.2017 |
Ukraine F3 - Futures
|
TE & ITF |
Черкаси |
|
Положення |
|
22.05.2017 - 28.05.2017 |
Чемпіонат України до 16 років
|
A |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
22.05.2017 - 28.05.2017 |
ITF Seniors Bucha Cup
|
TE & ITF |
Буча |
|
Положення |
|
26.05.2017 - 26.05.2017 |
Регіональний турнір Joma cup U 6 років 26.05
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
27.05.2017 - 28.05.2017 |
Регіональний турнір Joma cup U 9 років 27-28.05
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
27.05.2017 - 28.05.2017 |
SmashWeekend до 14 (вікенд-турнір)
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
27.05.2017 - 28.05.2017 |
Регіональний турнір Волинська весна до 10 років
|
РТ |
Луцьк |
|
Положення |
|
27.05.2017 - 28.05.2017 |
Майская гроза (Відмінено)
|
2 |
Маріуполь |
|
Положення |
|
27.05.2017 - 28.05.2017 |
Памяті В. Лакотоша до 12 і 14 років (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|