21.10.2017 - 22.10.2017 |
Human Cup 13 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
21.10.2017 - 22.10.2017 |
Smash Weekend 16 (вікенд-турнір)
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
22.10.2017 - 22.10.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри (ВІДМІНЕНО)
|
РТ |
Львів |
|
Положення |
|
23.10.2017 - 26.10.2017 |
Кубок Олімпа серед дорослих (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
23.10.2017 - 26.10.2017 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA 31 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
27.10.2017 - 27.10.2017 |
Регіональний турнір JOMA CUP червоний рівень для 6 років (ВІДМІНЕНО)
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
27.10.2017 - 27.10.2017 |
Регіональний турнір Kinder Open до 10 років (ВІДМІНЕНО)
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
27.10.2017 - 29.10.2017 |
JOMA CUP OPEN до 9 років (2008 р.н. та молодші)
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
28.10.2017 - 29.10.2017 |
Human Cup 14 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
28.10.2017 - 29.10.2017 |
Кубок Патриотов ТК Smash (вікенд-турнір)
|
2 |
Маріуполь |
|
Положення |
|
28.10.2017 - 29.10.2017 |
UTC CUP by Babolat 15 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
28.10.2017 - 29.10.2017 |
Premier Cup 14 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
28.10.2017 - 29.10.2017 |
Кубок Адреналіну (вікенд-турнір)
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|
28.10.2017 - 29.10.2017 |
Кубок Русановки 18 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
29.10.2017 - 29.10.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Олімп
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
30.10.2017 - 02.11.2017 |
Кубок Олімпа до 16, 18 років
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
30.10.2017 - 02.11.2017 |
Кубок ХТЗ до 14 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
30.10.2017 - 02.11.2017 |
Фортуна 11
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
30.10.2017 - 04.11.2017 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA 32 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
30.10.2017 - 02.11.2017 |
Наталка 7 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
04.11.2017 - 05.11.2017 |
Київський каштан 4 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
05.11.2017 - 05.11.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
05.11.2017 - 05.11.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Олімп
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
06.11.2017 - 09.11.2017 |
Premier Cup 15 by Babolat
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
06.11.2017 - 09.11.2017 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA 33 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
06.11.2017 - 12.11.2017 |
Регіональний туннір до 10 років ФОРТУНА
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
06.11.2017 - 09.11.2017 |
Кубок Олімпа до 14
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
11.11.2017 - 12.11.2017 |
Кубок Русановки 19 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
11.11.2017 - 12.11.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Human Cup 15
|
РТ |
Дніпро |
|
Положення |
|
11.11.2017 - 12.11.2017 |
Head-Superior tour 7 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|