15.07.2017 - 16.07.2017 |
Карпатське літо до 12 років (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
15.07.2017 - 16.07.2017 |
Літній Кубок ТА1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
15.07.2017 - 16.07.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Сонячне Закарпаття
|
РТ |
Ужгород |
|
Положення |
|
15.07.2017 - 16.07.2017 |
Регіональний турнір до 10 років KIDS PREMIER
|
РТ |
Кременчук |
|
Положення |
|
15.07.2017 - 16.07.2017 |
UTC CUP by Babolat 8 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
15.07.2017 - 16.07.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Карпатське літо
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
16.07.2017 - 16.07.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Олімп
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
17.07.2017 - 20.07.2017 |
Forehand Cup 19 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
17.07.2017 - 23.07.2017 |
Jupiter Cup до 14
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
17.07.2017 - 20.07.2017 |
Стрий-ТелеЛАН
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
17.07.2017 - 23.07.2017 |
Всеукраїнські змагання до 18 років
|
A |
Черкаси |
|
Положення |
|
17.07.2017 - 23.07.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Адреналін
|
РТ |
Луцьк |
|
Положення |
|
17.07.2017 - 20.07.2017 |
Зірки Поділля
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
22.07.2017 - 23.07.2017 |
На призи клубу Карпати до 14 років (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
22.07.2017 - 23.07.2017 |
Адреналін до 12 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|
22.07.2017 - 23.07.2017 |
Літня першість міста до 12 (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
22.07.2017 - 23.07.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Human Cup 3 (вікенд-турнір)
|
РТ |
Дніпро |
|
Положення |
|
22.07.2017 - 23.07.2017 |
UTC CUP by Babolat 9 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
22.07.2017 - 23.07.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Літня першість міста
|
РТ |
Полтава |
|
Положення |
|
24.07.2017 - 30.07.2017 |
Jupiter Cup до 12
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
24.07.2017 - 30.07.2017 |
Кубок Премєр by Babolat
|
1 |
Кременчук |
|
Положення |
|
24.07.2017 - 27.07.2017 |
Forehand Cup 20 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
24.07.2017 - 30.07.2017 |
Панська Гора 2017
|
1 |
Львів-Сокільники |
|
Положення |
|
29.07.2017 - 30.07.2017 |
JOMA CUP OPEN до 9 років (2008 р.н. та молодші)
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
29.07.2017 - 30.07.2017 |
UTC CUP by Babolat 10 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
29.07.2017 - 30.07.2017 |
Кубок Русановки 11 by Babolat (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
29.07.2017 - 30.07.2017 |
Human Cup 4 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
30.07.2017 - 30.07.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Олімп
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
31.07.2017 - 03.08.2017 |
Human Cup 5 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
31.07.2017 - 03.08.2017 |
Міжнародний турнір "Champions Bowl"
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|