Термін проведення | Назва турніру | Категорія | Місто |
---|---|---|---|
29.10.2018 - 02.11.2018 | Кубок Оліміпу до 12 років | 2 | Київ |
29.10.2018 - 02.11.2018 | Forehand Cup 22 на призи TRUST.UA by Babolat | 2 | Київ |
27.10.2018 - 28.10.2018 | Tennis Life Cup (вікенд-турнір) | 2 | Львів |
27.10.2018 - 28.10.2018 | Золотой Сет TK Smash (вікенд-турнір) | 2 | Маріуполь |
22.10.2018 - 26.10.2018 | Forehand Cup 21 на призи TRUST.UA by Babolat | 2 | Київ |
21.10.2018 - 28.10.2018 | Кубок Олімпу до 16 років by Babolat | 1 | Київ |
15.10.2018 - 19.10.2018 | Forehand Cup 20 на призи TRUST.UA by Babolat | 2 | Київ |
15.10.2018 - 19.10.2018 | Ferrum Cup 1 | 2 | Горішні Плавні |
15.10.2018 - 19.10.2018 | Кубок Олімпу до 14 років | 2 | Київ |
15.10.2018 - 19.10.2018 | Наталка 7 | 2 | Одеса |
13.10.2018 - 14.10.2018 | На Покрову до 14 років (вікенд-турнір) | 2 | Стрий |
13.10.2018 - 14.10.2018 | Human cup 16 (вікенд-турнір) | 2 | Дніпро |
08.10.2018 - 14.10.2018 | Всеукраїнські змагання до 16 років на призизи першого президента ФТУ... | A | Буча |
08.10.2018 - 12.10.2018 | Відкрита першість Одеської області | 2 | Ізмаїл |
06.10.2018 - 07.10.2018 | Human cup 15 (вікенд-турнір) | 2 | Дніпро |
06.10.2018 - 07.10.2018 | На Покрову до 12 років (вікенд-турнір) | 2 | Стрий |
01.10.2018 - 05.10.2018 | Памяті тенісних зірок Закарпаття | 2 | Ужгород |
01.10.2018 - 07.10.2018 | Підсумковий турнір Мастерс 2018 | A | Буча |
01.10.2018 - 05.10.2018 | Forehand Cup 19 на призи TRUST.UA by Babolat | 2 | Київ |
01.10.2018 - 04.10.2018 | Фортуна 13 | 2 | Одеса |
24.09.2018 - 28.09.2018 | Forehand Cup 18 на призи TRUST.UA by Babolat | 2 | Київ |
24.09.2018 - 28.09.2018 | День міста Тячів | 2 | Тячів |
24.09.2018 - 30.09.2018 | Кубок Львова | 1 | Львів |
23.09.2018 - 30.09.2018 | Фортуна 13 | 1 | Одеса |
22.09.2018 - 23.09.2018 | Турнір вихідного дня (вікенд-турнір) | 2 | Виноградів |
22.09.2018 - 23.09.2018 | Осіння першість м. Шостка (вікенд-турнір) | 2 | Шостка |
22.09.2018 - 23.09.2018 | Human cup 14 (вікенд-турнір) | 2 | Дніпро |
22.09.2018 - 23.09.2018 | Осінні зорі (вікенд-турнір) | 2 | Львів |
16.09.2018 - 23.09.2018 | Кубок Дуная | 2 | Ізмаїл |
15.09.2018 - 16.09.2018 | Кубок Русановки by Babolat 9 (вікенд-турнір) | 2 | Київ |
15.09.2018 - 16.09.2018 | Мукачівський замок (вікенд-турнір) | 2 | Мукачево |
15.09.2018 - 16.09.2018 | День міста (вікенд-турнір) | 2 | Полтава |
10.09.2018 - 14.09.2018 | Миколаївська осінь 2018 | 2 | Миколаїв |
10.09.2018 - 13.09.2018 | Подільська осінь | 2 | Хмельницький |
08.09.2018 - 09.09.2018 | Human cup 13 (вікенд-турнір) | 2 | Дніпро |
08.09.2018 - 09.09.2018 | Кубок Русановки by Babolat 8 (вікенд-турнір) | 2 | Київ |
03.09.2018 - 07.09.2018 | Наталка 6 | 2 | Одеса |
03.09.2018 - 07.09.2018 | Кубок УСТК Сокіл | 2 | Стрий |
01.09.2018 - 02.09.2018 | Кубок Карпат 3 (вікенд-турнір) | 2 | Івано-Франківськ |
27.08.2018 - 02.09.2018 | Категорія А SOFIA CUP | A | Рівне |
27.08.2018 - 31.08.2018 | Фортуна 12 | 2 | Одеса |
27.08.2018 - 31.08.2018 | Forehand Cup 17 на призи TRUST.UA by Babolat | 2 | Київ |
27.08.2018 - 02.09.2018 | Кубок ФТУ 2 до 10 років | A | Харків |
25.08.2018 - 26.08.2018 | День незалежності (вікенд-турнір) | 2 | Львів |
25.08.2018 - 26.08.2018 | Літня першість ДТШ Вікторія U12 (вікенд-турнір) | 2 | Херсон |
20.08.2018 - 24.08.2018 | Літня першість Києва до 16 років | 2 | Київ |
20.08.2018 - 23.08.2018 | Відкрита першість Закарпатської області | 2 | Ужгород |
20.08.2018 - 24.08.2018 | Меморіал памяті Великих В.С. | 2 | Нова Каховка |
20.08.2018 - 26.08.2018 | Відкрита першість Одеської області | 1 | Чорноморськ |
19.08.2018 - 26.08.2018 | Кубок Одеської обласної федерації тенісу | 1 | Одеса |
Термін проведення | Назва турніру | Категорія | Місто |