11.09.2017 - 15.09.2017 |
Подільська осінь
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
11.09.2017 - 17.09.2017 |
WILSON CUP 2017
|
1 |
Київ |
|
Положення |
|
11.09.2017 - 14.09.2017 |
Park Residence Autumn Cup U14 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
11.09.2017 - 17.09.2017 |
Регіональний турнір до 10, до 18 років Миколаївська осінь
|
РТ |
Миколаїв |
|
Положення |
|
11.09.2017 - 17.09.2017 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA 25 by Babolat
|
1 |
Київ |
|
Положення |
|
11.09.2017 - 17.09.2017 |
GALYCHYNA CUP 2017
|
TE & ITF |
Львів |
|
Положення |
|
14.09.2017 - 17.09.2017 |
Регіональний турнір до 10 років КОЛЬОРИ ЗАКАРПАТТЯ
|
РТ |
Тячів |
|
Положення |
|
14.09.2017 - 17.09.2017 |
Кольори Закарпаття
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
16.09.2017 - 17.09.2017 |
Кубок Теннисная пушка ТК Smash (вікенд-турнір)
|
2 |
Маріуполь |
|
Положення |
|
16.09.2017 - 17.09.2017 |
Регіональний турнір до 10 років ПАМ'ЯТІ ФЕЛЬГІНА В.Г.
|
2 |
Камянець-Подільськ |
|
Положення |
|
16.09.2017 - 17.09.2017 |
Регіональний турнір До 10 років PARK Residence
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
18.09.2017 - 24.09.2017 |
Відкритий Кубок Львова
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
18.09.2017 - 21.09.2017 |
Кубок Дуная
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
18.09.2017 - 24.09.2017 |
Human Cup 9 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
18.09.2017 - 21.09.2017 |
Babolat Cup 3 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
18.09.2017 - 24.09.2017 |
Всеукраїнський Огляд-Конкурс до 10 років
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
18.09.2017 - 21.09.2017 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA 26 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
18.09.2017 - 24.09.2017 |
ITF Womens $15000
|
TE & ITF |
Буча |
|
Положення |
|
18.09.2017 - 21.09.2017 |
Регіональний турнір Кубок Дуная до 10, до 14 років
|
РТ |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
18.09.2017 - 24.09.2017 |
Відкритий Кубок Львова
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
18.09.2017 - 24.09.2017 |
KYIV OPEN by BABOLAT
|
TE & ITF |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
18.09.2017 - 21.09.2017 |
Першість Острозької Академії (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Острог |
|
Положення |
|
22.09.2017 - 22.09.2017 |
Регіональний турнір JOMA CUP червоний рівень для 6 років (ВІДМІНЕНО)
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
23.09.2017 - 24.09.2017 |
Регіональний турнір до 9 років ДЮСШ ХОО ФСТ
|
РТ |
Херсон |
|
Положення |
|
23.09.2017 - 24.09.2017 |
Осінній Кубок ТА до 14 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
23.09.2017 - 24.09.2017 |
Кубок Русановки 16 by Babolat (ВІДМІНЕНО)
|
ВТ |
Київ |
|
Положення |
|
23.09.2017 - 24.09.2017 |
День міста до 14 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
24.09.2017 - 24.09.2017 |
День Гри (ВІДМІНЕНО)
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
25.09.2017 - 01.10.2017 |
ITF Womens $15000
|
TE & ITF |
Київ |
|
Положення |
|
25.09.2017 - 28.09.2017 |
Кубок Адреналіну (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|