20.05.2017 - 21.05.2017 |
Регіональний турнір до 6 та до 9 років "Kinder Open"
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
20.05.2017 - 21.05.2017 |
Регіональний турнір до 10 років ТК Скітенс
|
РТ |
Полтава |
|
Положення |
|
21.05.2017 - 21.05.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
22.05.2017 - 25.05.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Карпатська весна
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
26.05.2017 - 26.05.2017 |
Регіональний турнір Joma cup U 6 років 26.05
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
27.05.2017 - 28.05.2017 |
Регіональний турнір Волинська весна до 10 років
|
РТ |
Луцьк |
|
Положення |
|
27.05.2017 - 28.05.2017 |
Регіональний турнір Joma cup U 9 років 27-28.05
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
29.05.2017 - 01.06.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Подільська Надія 3-4.06
|
РТ |
Хмельницький |
|
Положення |
|
02.06.2017 - 04.06.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Human Cup
|
РТ |
Дніпро |
|
Положення |
|
03.06.2017 - 04.06.2017 |
Alias cup 3 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
03.06.2017 - 04.06.2017 |
UTC CUP by Babolat - 6 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
05.06.2017 - 08.06.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Forehand cup
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
05.06.2017 - 08.06.2017 |
Регіональний турнір Victory Summer Cup 17
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
05.06.2017 - 08.06.2017 |
Регіональний турнір Відкритий чемпіонат Миколаївської області до 10 та до 18...
|
РТ |
Миколаїв |
|
Положення |
|
11.06.2017 - 11.06.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Кам’янець-Подільський |
|
Положення |
|
17.06.2017 - 18.06.2017 |
UTC CUP by Babolat 7 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
17.06.2017 - 18.06.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Буковинське літо
|
РТ |
Чернівці |
|
Положення |
|
17.06.2017 - 18.06.2017 |
Регіональний турнір до 6 та до 9 років "Kinder Open"
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
19.06.2017 - 22.06.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Forehand cup
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
23.06.2017 - 23.06.2017 |
Регіональний турнір Joma cup U 6 років 23.06
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
23.06.2017 - 25.06.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Alias cup 4
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
24.06.2017 - 25.06.2017 |
Регіональний турнір Joma cup U 9 років 24-25.06
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
24.06.2017 - 24.06.2017 |
Регіональний турнір Kinder Open до 6 та до 9 років
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
01.07.2017 - 02.07.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Карпатське літо
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
03.07.2017 - 09.07.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Киндер Cup
|
РТ |
Чернігів |
|
Положення |
|
08.07.2017 - 09.07.2017 |
PARK Residence Summer Cup U10 (вікенд-турнір)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
15.07.2017 - 16.07.2017 |
Регіональний турнір до 10 років KIDS PREMIER
|
РТ |
Кременчук |
|
Положення |
|
15.07.2017 - 16.07.2017 |
UTC CUP by Babolat 8 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
15.07.2017 - 16.07.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Сонячне Закарпаття
|
РТ |
Ужгород |
|
Положення |
|
15.07.2017 - 16.07.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Карпатське літо
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|