15.06.2019 - 16.06.2019 |
День Трускавця (вікенд-турнір)
|
2 |
Трускавець |
|
Положення |
|
15.06.2019 - 16.06.2019 |
Літня першість області (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
17.06.2019 - 23.06.2019 |
Ukrainian Junior Open
|
TE & ITF |
Irpin |
|
Положення |
|
17.06.2019 - 21.06.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 18
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
22.06.2019 - 23.06.2019 |
Head Superior tour 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
22.06.2019 - 23.06.2019 |
Smash Cup (вікенд-турнір)
|
2 |
Вінниця |
|
Положення |
|
22.06.2019 - 23.06.2019 |
Human Cup 7 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
22.06.2019 - 23.06.2019 |
Пам'яті Василя Лакатоша (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
22.06.2019 - 23.06.2019 |
Відкриття кортів в парку Топільче
|
2 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
24.06.2019 - 30.06.2019 |
J3 BABOLAT CUP
|
TE & ITF |
Svyatopetrivske |
|
Положення |
|
24.06.2019 - 28.06.2019 |
Кубок СОК Євроспорт 14
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
24.06.2019 - 29.06.2019 |
Всеукраїнські змагання до 12 років
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
24.06.2019 - 28.06.2019 |
НАТАЛКА 3
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
24.06.2019 - 28.06.2019 |
Кубок СОК Євроспорт 16
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
29.06.2019 - 30.06.2019 |
Premier cup 4 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
29.06.2019 - 30.06.2019 |
Selena Open (вікенд-турнір) 3 (відмінено)
|
2 |
Черкаси |
|
Положення |
|
01.07.2019 - 04.07.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 19
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
01.07.2019 - 07.07.2019 |
J3 Irpin
|
TE & ITF |
Irpin |
|
Положення |
|
01.07.2019 - 07.07.2019 |
Меморіал Бальви В.
|
1 |
Київ |
|
Положення |
|
01.07.2019 - 04.07.2019 |
Зірки Поділля
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
06.07.2019 - 07.07.2019 |
Selena open (вікенд-турнір) 5
|
2 |
Черкаси |
|
Положення |
|
06.07.2019 - 07.07.2019 |
Human Cup 8 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
06.07.2019 - 07.07.2019 |
Ostroh Cup (відмінено)
|
2 |
Острог |
|
Положення |
|
06.07.2019 - 07.07.2019 |
CHAMPIONS BOWL U14 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Красилівка |
|
Положення |
|
06.07.2019 - 07.07.2019 |
Premier cup 5 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
08.07.2019 - 14.07.2019 |
ETC Cup 1
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
08.07.2019 - 11.07.2019 |
Меморіал Калмикової О.
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
08.07.2019 - 11.07.2019 |
Стрий-ТелеЛан
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
08.07.2019 - 11.07.2019 |
Літній Кубок ТА1 by Babolat
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
08.07.2019 - 14.07.2019 |
J3 Lviv
|
TE & ITF |
Lviv |
|
Положення |
|