09.10.2017 - 14.10.2017 |
Відкритий чемпіонат Львської області
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
14.10.2017 - 15.10.2017 |
Київський каштан 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
18.10.2017 - 21.10.2017 |
Кубок Олімпа до 14 років
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
21.10.2017 - 22.10.2017 |
Human Cup 13 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
23.10.2017 - 26.10.2017 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA 31 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
28.10.2017 - 29.10.2017 |
Premier Cup 14 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
28.10.2017 - 29.10.2017 |
Кубок Русановки 18 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
30.10.2017 - 02.11.2017 |
Фортуна 11
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
30.10.2017 - 02.11.2017 |
Наталка 7 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
30.10.2017 - 04.11.2017 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA 32 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
30.10.2017 - 02.11.2017 |
Кубок ХТЗ до 14 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
06.11.2017 - 09.11.2017 |
Кубок Олімпа до 14
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
11.11.2017 - 12.11.2017 |
Head-Superior tour 7 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
13.11.2017 - 16.11.2017 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA 34 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
20.11.2017 - 23.11.2017 |
Кубок Олімпа 12, 14
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
20.11.2017 - 23.11.2017 |
Фортуна 12
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
25.11.2017 - 26.11.2017 |
Premier Cup 16 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
27.11.2017 - 30.11.2017 |
На призи Олімпа до 14 років
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
02.12.2017 - 03.12.2017 |
Київський каштан 5 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
04.12.2017 - 07.12.2017 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA 37 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
09.12.2017 - 10.12.2017 |
Кубок Русановки 20 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
11.12.2017 - 14.12.2017 |
Наталка 9 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
16.12.2017 - 17.12.2017 |
Київський каштан 6 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
23.12.2017 - 24.12.2017 |
Head-Superior tour 8 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
25.12.2017 - 28.12.2017 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA 40 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
06.01.2018 - 07.01.2018 |
Кубок Русановки 1 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
07.01.2018 - 13.01.2018 |
Категорія А до 14 років
|
A |
Дніпро |
|
Положення |
|
15.01.2018 - 18.01.2018 |
На призи МТА Арени
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
27.01.2018 - 28.01.2018 |
Кубок пам'яті Героїв Крут (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
27.01.2018 - 28.01.2018 |
Human Cup 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|