25.08.2018 - 26.08.2018 |
День незалежності (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
25.08.2018 - 26.08.2018 |
Літня першість ДТШ Вікторія U12 (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
25.08.2018 - 26.08.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років ХИМИК
|
РТ |
Чернігів |
|
Положення |
|
25.08.2018 - 26.08.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Наталка 5
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
25.08.2018 - 26.08.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 років Белгравія cup
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
25.08.2018 - 26.08.2018 |
Кубок до Дня Незалежності України (вікенд-турнір) (Відмінено)
|
2 |
Шостка |
|
Положення |
|
27.08.2018 - 31.08.2018 |
Forehand Cup 17 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
27.08.2018 - 02.09.2018 |
Категорія А SOFIA CUP
|
A |
Рівне |
|
Положення |
|
27.08.2018 - 31.08.2018 |
Фортуна 12
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
27.08.2018 - 31.08.2018 |
Кубок Гранд Адмірал Клубу (Відмінено)
|
2 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
27.08.2018 - 02.09.2018 |
Кубок ФТУ 2 до 10 років
|
A |
Харків |
|
Положення |
|
31.08.2018 - 01.09.2018 |
Регіональний турнір до 8 та до 10 років Кубок УСТК Сокіл
|
РТ |
Стрий |
|
Положення |
|
01.09.2018 - 02.09.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Кубок Карпат
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
01.09.2018 - 02.09.2018 |
Кубок Карпат 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
01.09.2018 - 02.09.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Human cup
|
РТ |
Дніпро |
|
Положення |
|
03.09.2018 - 07.09.2018 |
Кубок УСТК Сокіл
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
03.09.2018 - 07.09.2018 |
Наталка 6
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
03.09.2018 - 09.09.2018 |
Tennis Europe KRAVCHENKO CUP U12
|
1 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
03.09.2018 - 09.09.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Наталка 6
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
03.09.2018 - 07.09.2018 |
День фізкультурника (Відмінено)
|
2 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
08.09.2018 - 09.09.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років На призи Карпат
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
08.09.2018 - 09.09.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Подільська осінь
|
РТ |
Хмельницький |
|
Положення |
|
08.09.2018 - 09.09.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Premier cup kids
|
РТ |
Кременчук |
|
Положення |
|
08.09.2018 - 09.09.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років МТА АРЕНА
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
08.09.2018 - 09.09.2018 |
На призи Карпат 3 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
08.09.2018 - 09.09.2018 |
Human cup 13 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
08.09.2018 - 09.09.2018 |
Кубок Русановки by Babolat 8 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
08.09.2018 - 09.09.2018 |
Чемпіонат Острозької Академії (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Острог |
|
Положення |
|
10.09.2018 - 14.09.2018 |
Кубок Олімпу (відмінено)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
10.09.2018 - 16.09.2018 |
Tennis Europe Wilson Cup 2018 U12
|
1 |
Рівне |
|
Положення |
|