28.08.2017 - 31.08.2017 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA 23 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
28.08.2017 - 03.09.2017 |
Ukraine F4 - Futures
|
TE & ITF |
Київ |
|
Положення |
|
28.08.2017 - 03.09.2017 |
Категорія А пам'яті Бабія
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
28.08.2017 - 03.09.2017 |
Регіональний турнір до 10 років FOREHAND
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
28.08.2017 - 31.08.2017 |
Фортуна 10
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
28.08.2017 - 31.08.2017 |
Софія Cup 2 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Рівне |
|
Положення |
|
30.08.2017 - 31.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років ФОРТУНА
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
02.09.2017 - 03.09.2017 |
Прометей до 14 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Камянське |
|
Положення |
|
02.09.2017 - 03.09.2017 |
Human Cup 8 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
02.09.2017 - 03.09.2017 |
UTC CUP by Babolat 12 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
04.09.2017 - 07.09.2017 |
Кубок Русановки 15 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
04.09.2017 - 10.09.2017 |
KRAVCHENKO CUP 2017
|
1 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
04.09.2017 - 07.09.2017 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA 24 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
04.09.2017 - 10.09.2017 |
Карпатська осінь
|
1 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
04.09.2017 - 07.09.2017 |
Наталка 5
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
06.09.2017 - 08.09.2017 |
Регіональний турнір до 10 років НАТАЛКА
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
09.09.2017 - 10.09.2017 |
Регіональний турнір до 10 років ПОДІЛЬСЬКА ОСІНЬ
|
РТ |
Хмельницький |
|
Положення |
|
09.09.2017 - 10.09.2017 |
Premier Cup 11 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
09.09.2017 - 10.09.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Памяті тенісних зірок Закарпаття
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
09.09.2017 - 10.09.2017 |
UTC CUP by Babolat 13 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
09.09.2017 - 10.09.2017 |
Ананас 8 (вікенд-турнір)
|
ВТ |
Київ |
|
Положення |
|
09.09.2017 - 10.09.2017 |
Памяті тенісних зірок Закарпаття (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
10.09.2017 - 10.09.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Олімп
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
11.09.2017 - 17.09.2017 |
GALYCHYNA CUP 2017
|
TE & ITF |
Львів |
|
Положення |
|
11.09.2017 - 14.09.2017 |
Park Residence Autumn Cup U14 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
11.09.2017 - 17.09.2017 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA 25 by Babolat
|
1 |
Київ |
|
Положення |
|
11.09.2017 - 17.09.2017 |
Регіональний турнір до 10, до 18 років Миколаївська осінь
|
РТ |
Миколаїв |
|
Положення |
|
11.09.2017 - 15.09.2017 |
Подільська осінь
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
11.09.2017 - 17.09.2017 |
WILSON CUP 2017
|
1 |
Київ |
|
Положення |
|
11.09.2017 - 14.09.2017 |
Миколаївська осінь до 14 років
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|