05.06.2017 - 11.06.2017 |
Chernitskaya Memorial U14
|
TE & ITF |
Харків |
|
Положення |
|
05.06.2017 - 08.06.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Forehand cup
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
05.06.2017 - 08.06.2017 |
Регіональний турнір Відкритий чемпіонат Миколаївської області до 10 та до 18...
|
РТ |
Миколаїв |
|
Положення |
|
05.06.2017 - 08.06.2017 |
Подільська Надія
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
05.06.2017 - 11.06.2017 |
Joma Cup
|
1 |
Харків |
|
Положення |
|
05.06.2017 - 11.06.2017 |
Турнір до 12 та до 16 ркоів памяті Бальви та Калмикової
|
1 |
Київ |
|
Положення |
|
10.06.2017 - 11.06.2017 |
Кубок Русановки 9 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
10.06.2017 - 11.06.2017 |
Joma Cup (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
10.06.2017 - 11.06.2017 |
Літній Кубок ТК Скітенс 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
11.06.2017 - 11.06.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Кам’янець-Подільський |
|
Положення |
|
12.06.2017 - 16.06.2017 |
Кубок ВАТ Іскра
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
12.06.2017 - 15.06.2017 |
Хрустальная ракетка
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
12.06.2017 - 18.06.2017 |
Кубок Восходу
|
1 |
Дніпро |
|
Положення |
|
12.06.2017 - 15.06.2017 |
Буковинське літо
|
2 |
Чернівці |
|
Положення |
|
12.06.2017 - 18.06.2017 |
Категорія А пам'яті Карпенко
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
12.06.2017 - 18.06.2017 |
Хрустальная ракетка
|
1 |
Харків |
|
Положення |
|
12.06.2017 - 18.06.2017 |
Forehand cup 14 на призи TRUST.UA by Babolat (ВІДМІНЕНО)
|
1 |
Київ |
|
Положення |
|
17.06.2017 - 18.06.2017 |
Регіональний турнір до 6 та до 9 років "Kinder Open"
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
17.06.2017 - 18.06.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Буковинське літо
|
РТ |
Чернівці |
|
Положення |
|
17.06.2017 - 18.06.2017 |
День Трускавця (Вікенд турнір)
|
2 |
Трускавець |
|
Положення |
|
17.06.2017 - 18.06.2017 |
SmashWeekend12 (вікенд-турнір)
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
17.06.2017 - 18.06.2017 |
UTC CUP by Babolat 7 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
19.06.2017 - 23.06.2017 |
Літній Кубок МТА до 12 років
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
19.06.2017 - 22.06.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Forehand cup
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
19.06.2017 - 25.06.2017 |
Iron Cup
|
1 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
19.06.2017 - 25.06.2017 |
ANTEI CUP 2017 U14 U16
|
TE & ITF |
Київ |
|
Положення |
|
19.06.2017 - 22.06.2017 |
Premier cup 8 (Відмінено)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
19.06.2017 - 22.06.2017 |
Park Residence Summer Cup U12 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
19.06.2017 - 22.06.2017 |
Forehand cup 15 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
23.06.2017 - 25.06.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Alias cup 4
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|