Календар турнірів ФТУ (Юніори)

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
08.05.2017 - 11.05.2017 Babolat Cup 2 2 Харків   Положення  
08.05.2017 - 14.05.2017 Турнір на призи Херсонської обласної Ради (ВІДМІНЕНО) 2 Херсон   Положення  
08.05.2017 - 14.05.2017 UTC CUP by Babolat - 4 1 Святопетрівське   Положення  
08.05.2017 - 11.05.2017 На призи Premier club 2 Кременчук   Положення  
08.05.2017 - 13.05.2017 Регіональний Огляд-Конкурс до 10 років (ПІВДЕННИЙ РЕГІОН) A Чорноморськ   Положення  
08.05.2017 - 14.05.2017 Ukraine F1 - Futures TE & ITF Черкаси   Положення  
08.05.2017 - 11.05.2017 Ананас - 5 2 Київ   Положення  
08.05.2017 - 11.05.2017 Forehand cup U18 на призи TRUST.UA by Babolat (ВІДМІНЕНО) 2 Київ   Положення  
08.05.2017 - 11.05.2017 Карпатська весна до 14 років 2 Івано-Франківськ   Положення  
08.05.2017 - 13.05.2017 Регіональний Огляд-Конкурс до 10 років (СХІДНИЙ РЕГІОН) A Дніпро   Положення  
08.05.2017 - 09.05.2017 ВІДКРИТИЙ МІСЬКИЙ ТУРНІР З ТЕНІСУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ РТ Київ   Положення  
08.05.2017 - 13.05.2017 Регіональний Огляд-Конкурс до 10 років (ЗАХІДНИЙ РЕГІОН) A Рівне   Положення  
09.05.2017 - 13.05.2017 Регіональний Огляд-Конкурс до 10 років (ЦЕНТРАЛЬНИЙ РЕГІОН) A Київ, Пуща-Водиця   Положення  
13.05.2017 - 14.05.2017 Весняна першість міста 2 (вікенд-турнір) 2 Полтава   Положення  
13.05.2017 - 14.05.2017 Турнір на призи Херсонської обласної Ради(вікенд-турнір) 2 Херсон   Положення  
15.05.2017 - 21.05.2017 Регіональний турнір до 10 років Червона Рута РТ Ізмаїл   Положення  
15.05.2017 - 18.05.2017 Шоколадная ракетка 2 Харків   Положення  
15.05.2017 - 18.05.2017 Forehand cup 13 на призи TRUST.UA by Babolat 2 Київ   Положення  
15.05.2017 - 18.05.2017 Червона Рута 2 Ізмаїл   Положення  
15.05.2017 - 21.05.2017 Шоколадная ракетка 1 Харків   Положення  
15.05.2017 - 21.05.2017 Відкритий Кубок Львівської області 1 Львів   Положення  
15.05.2017 - 21.05.2017 21th KINETIK CUP BY PRINCE TE & ITF Київ   Положення  
15.05.2017 - 21.05.2017 Ukraine F2 - Futures TE & ITF Черкаси   Положення  
15.05.2017 - 21.05.2017 Червона Рута 1 Ізмаїл   Положення  
20.05.2017 - 21.05.2017 Регіональний турнір до 6 та до 9 років "Kinder Open" РТ Івано-Франківськ   Положення  
20.05.2017 - 21.05.2017 UTC CUP by Babolat - 5 (ВІДМІНЕНО) ВТ Святопетрівське   Положення  
20.05.2017 - 21.05.2017 Регіональний турнір до 10 років ТК Скітенс РТ Полтава   Положення  
20.05.2017 - 21.05.2017 Premier cup 7 (вікенд-турнір) 2 Кременчук   Положення  
21.05.2017 - 21.05.2017 Регіональний турнір до 10 років День Гри РТ Київ   Положення  
22.05.2017 - 25.05.2017 Фортуна Cup до 14 років (ВІДМІНЕНО) 2 Одеса   Положення