20.03.2017 - 23.03.2017 |
Forehand cup 8 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
25.03.2017 - 26.03.2017 |
Мартовський мяч (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Маріуполь |
|
Положення |
|
28.03.2017 - 03.04.2017 |
Кубок Прем'єр до 14 років
|
A |
Кременчук |
|
Положення |
|
01.04.2017 - 02.04.2017 |
Кубок Русановки 7 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
03.04.2017 - 09.04.2017 |
Фортуна 6
|
1 |
Одеса |
|
Положення |
|
03.04.2017 - 06.04.2017 |
Forehand cup 10 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
08.04.2017 - 09.04.2017 |
Superior tour 2017 by Head 4 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
10.04.2017 - 16.04.2017 |
Всеукраїнські змагання до 14 років
|
A |
Черкаси |
|
Положення |
|
15.04.2017 - 16.04.2017 |
Кубок Олімпу 8 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
17.04.2017 - 20.04.2017 |
МАКС-ТУР
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
17.04.2017 - 20.04.2017 |
Наталка 3
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
22.04.2017 - 23.04.2017 |
Апрельский подснежник (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Маріуполь |
|
Положення |
|
22.04.2017 - 23.04.2017 |
На Великдень (вікенд-турнір)
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
24.04.2017 - 30.04.2017 |
Відкритий чемпіонат Львівської області
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
24.04.2017 - 30.04.2017 |
Турнір присвячений памяті Запорожченко
|
1 |
Херсон |
|
Положення |
|
24.04.2017 - 27.04.2017 |
Кубок олімпу 10 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
01.05.2017 - 07.05.2017 |
Чемпіонат України 14 років
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
06.05.2017 - 07.05.2017 |
Турнір вихідного дня (вікенд-турнір)
|
2 |
Виноградів |
|
Положення |
|
08.05.2017 - 11.05.2017 |
Карпатська весна до 14 років
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
13.05.2017 - 14.05.2017 |
Весняна першість міста 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
15.05.2017 - 18.05.2017 |
Червона Рута
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
15.05.2017 - 21.05.2017 |
Шоколадная ракетка
|
1 |
Харків |
|
Положення |
|
15.05.2017 - 18.05.2017 |
Forehand cup 13 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
20.05.2017 - 21.05.2017 |
Premier cup 7 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
22.05.2017 - 25.05.2017 |
Фортуна Cup до 14 років (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
22.05.2017 - 25.05.2017 |
Карпатська весна до 14 років 2
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
27.05.2017 - 28.05.2017 |
Памяті В. Лакотоша до 12 і 14 років (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
27.05.2017 - 28.05.2017 |
SmashWeekend до 14 (вікенд-турнір)
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
27.05.2017 - 28.05.2017 |
Майская гроза (Відмінено)
|
2 |
Маріуполь |
|
Положення |
|
29.05.2017 - 01.06.2017 |
Jupiter Cup U14
|
2 |
Черноморськ |
|
Положення |
|