12.05.2018 - 13.05.2018 |
Карпатська весна (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
13.05.2018 - 13.05.2018 |
Регіональний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
13.05.2018 - 13.05.2018 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Харків |
|
Положення |
|
14.05.2018 - 17.05.2018 |
ЧЕРВОНА РУТА на призи DSMS VIENNA
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
14.05.2018 - 17.05.2018 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 8
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
14.05.2018 - 20.05.2018 |
Кубок Панської гори до 14 років
|
1 |
Львів-Сокільники |
|
Положення |
|
14.05.2018 - 20.05.2018 |
ЧЕРВОНА РУТА на призи DSMS VIENNA
|
1 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
14.05.2018 - 20.05.2018 |
Регіональний турнір до 10 та 16 років ЧЕРВОНА РУТА на призи DSMS VIENNA
|
РТ |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
14.05.2018 - 20.05.2018 |
UKRAINE F2 Futures
|
TE & ITF |
Рівне |
|
Положення |
|
14.05.2018 - 20.05.2018 |
22nd KINETIK CUP BY DUNLOP
|
TE & ITF |
Київ |
|
Положення |
|
14.05.2018 - 17.05.2018 |
Надія МТА Арени
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
18.05.2018 - 20.05.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років «Травневий Кубок МТА Арени»
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
18.05.2018 - 20.05.2018 |
Регіональний турнір JOMA CUP 5 до 12 років (2006 р.н. та молодші)
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
19.05.2018 - 20.05.2018 |
Head Superior tour 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
19.05.2018 - 20.05.2018 |
Human Cup 7 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
19.05.2018 - 20.05.2018 |
Весняна першість області (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
20.05.2018 - 20.05.2018 |
Регіональний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
20.05.2018 - 20.05.2018 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
21.05.2018 - 27.05.2018 |
Шоколадная ракетка by Babolat
|
1 |
Харків |
|
Положення |
|
21.05.2018 - 27.05.2018 |
UKRAINE F3 Futures
|
TE & ITF |
Рівне |
|
Положення |
|
21.05.2018 - 27.05.2018 |
NASHI DITY
|
1 |
Київ |
|
Положення |
|
21.05.2018 - 27.05.2018 |
Відкритий чемпіонат Львівської області
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
21.05.2018 - 24.05.2018 |
Шоколадная ракетка by Babolat
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
22.05.2018 - 26.05.2018 |
ITF Seniors "Bucha Cup"
|
TE & ITF |
Буча |
|
Положення |
|
25.05.2018 - 27.05.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Park Residence
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
25.05.2018 - 27.05.2018 |
Міжнародний Регіональний турнір JOMA CUP OPEN 5 до 9 років та червона Joma до...
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
26.05.2018 - 27.05.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 та до 12 років Белгравия Cup
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
26.05.2018 - 03.06.2018 |
Чемпіонат України до 16 років
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
26.05.2018 - 27.05.2018 |
Регіональний вікенд-турнір Ace Cup до 8 та до 10 років
|
РТ |
Чернівці |
|
Положення |
|
26.05.2018 - 27.05.2018 |
Premier cup 7 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|