Термін проведення | Назва турніру | Категорія | Місто |
---|---|---|---|
20.05.2019 - 25.05.2019 | Відкритий чемпіонат Львівської області | 1 | Львів |
20.05.2019 - 24.05.2019 | Кубок федерації тенісу Миколаївській області | 2 | Миколаїв |
20.05.2019 - 24.05.2019 | Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 15 | 2 | Київ |
18.05.2019 - 19.05.2019 | Весняна першість області 2 (вікенд-турнір) | 2 | Полтава |
18.05.2019 - 19.05.2019 | Head Superior tour 1 (вікенд-турнір) | 2 | Харків |
18.05.2019 - 19.05.2019 | Кубок Києва (вікенд-турнір) | 2 | Київ |
13.05.2019 - 19.05.2019 | Чемпіонат України до 12 років | A | Ірпінь |
13.05.2019 - 17.05.2019 | Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 14 | 2 | Київ |
11.05.2019 - 12.05.2019 | FERREXPO CUP 4 (вікенд-турнир) | 2 | Горішні Плавні |
06.05.2019 - 11.05.2019 | Кубок пам'яті Ф.Кулечка | 1 | Львів |
06.05.2019 - 10.05.2019 | Кубок Федерації м. Нової Каховки | 2 | Нова Каховка |
06.05.2019 - 10.05.2019 | ЧЕРВОНА РУТА на призи DSMS VIENNA | 2 | Ізмаїл |
06.05.2019 - 10.05.2019 | ЧЕРВОНА РУТА на призи DSMS VIENNA до 14 | 1 | Ізмаїл |
06.05.2019 - 12.05.2019 | Кубок України | A | Київ |
06.05.2019 - 10.05.2019 | Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 13 | 2 | Київ |
30.04.2019 - 05.05.2019 | Кубок Панської гори до 14 років | 1 | Львів-Сокільники |
29.04.2019 - 04.05.2019 | Турнір присвячений пам'яті Запорожченко В.Я. | 1 | Херсон |
29.04.2019 - 03.05.2019 | Весняна першість Закарпатської області до 12 | 2 | Ужгород |
29.04.2019 - 03.05.2019 | Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 12 | 2 | Київ |
29.04.2019 - 03.05.2019 | Весняна першість Закарпатської області дорослі | 1 | Ужгород |
27.04.2019 - 04.05.2019 | Чемпіонат України до 16 років | A | Київ, Пуща-Водиця |
22.04.2019 - 27.04.2019 | Кубок МТА | 1 | Київ, Пуща-водиця |
22.04.2019 - 27.04.2019 | Відкритий Кубок Львівської області | 1 | Львів |
22.04.2019 - 26.04.2019 | Відкрита першість Тячівської ДЮСШ | 2 | Тячів |
22.04.2019 - 26.04.2019 | НАТАЛКА 1 | 2 | Одеса |
20.04.2019 - 21.04.2019 | Кубок Русановки by Babolat 7 (вікенд-турнір) | 2 | Київ |
20.04.2019 - 21.04.2019 | Весняний кубок ТК ШОСТКА (вікенд-турнір) | 2 | Шостка |
20.04.2019 - 21.04.2019 | МАКС-ТУР (вікенд-турнір) | 2 | Стрий |
20.04.2019 - 21.04.2019 | Весняна першість міста 1 (вікенд-турнір) | 2 | Полтава |
15.04.2019 - 19.04.2019 | Миколаївська весна | 2 | Миколаїв |
15.04.2019 - 18.04.2019 | Відкрита першість ДЮСШ-1 | 2 | Львів |
15.04.2019 - 19.04.2019 | Ананас 4 by Babolat | 2 | Київ |
13.04.2019 - 15.04.2019 | Квітнева Арена МТА (вікенд-турнір) | 2 | Київ |
13.04.2019 - 14.04.2019 | Premier cup 3 (вікенд-турнір) | 2 | Кременчук |
08.04.2019 - 12.04.2019 | Фортуна 8 | 2 | Одеса |
08.04.2019 - 12.04.2019 | Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 11 | 2 | Київ |
06.04.2019 - 07.04.2019 | Кубок Русановки by Babolat 6 (вікенд-турнір) | 2 | Київ |
06.04.2019 - 07.04.2019 | Human Cup 4 (вікенд-турнір) | 2 | Дніпро |
01.04.2019 - 06.04.2019 | Selena Cup до 18 років | A | Черкаси |
01.04.2019 - 05.04.2019 | FERREXPO CUP 3 | 2 | Горішні Плавні |
01.04.2019 - 05.04.2019 | Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 10 | 2 | Київ |
01.04.2019 - 05.04.2019 | Фортуна 7 | 2 | Одеса |
30.03.2019 - 31.03.2019 | ACE CUP 3 (вікенд-турнір) | 2 | Чернівці |
25.03.2019 - 29.03.2019 | Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 9 | 2 | Київ |
25.03.2019 - 30.03.2019 | Selena Cup А до 16 років | A | Черкаси |
25.03.2019 - 29.03.2019 | Ананас 3 by Babolat | 2 | Київ |
23.03.2019 - 25.03.2019 | Кубок Файного Міста (вікенд-турнір) | 2 | Тернопіль |
18.03.2019 - 23.03.2019 | Кубок Прем’єр А до 14 років | A | Кременчук |
18.03.2019 - 22.03.2019 | Кубок ХТЗ | 2 | Харків |
16.03.2019 - 18.03.2019 | Березнева Арена МТА (вікенд-турнір) | 2 | Київ |
Термін проведення | Назва турніру | Категорія | Місто |