19.06.2017 - 25.06.2017 |
ANTEI CUP 2017 U14 U16
|
TE & ITF |
Київ |
|
Положення |
|
24.06.2017 - 25.06.2017 |
Premier cup 9 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
26.06.2017 - 29.06.2017 |
Кубок З.Домбровського
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
27.06.2017 - 30.06.2017 |
Forehand cup 16 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
01.07.2017 - 02.07.2017 |
Карпатське літо (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
03.07.2017 - 09.07.2017 |
Кубок СОК Євроспорт
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
03.07.2017 - 06.07.2017 |
Липневий Кубок МТА
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
03.07.2017 - 09.07.2017 |
Первенство Области
|
1 |
Харків |
|
Положення |
|
10.07.2017 - 13.07.2017 |
Літній Кубок ТА1
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
10.07.2017 - 13.07.2017 |
Human Cup 2 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
10.07.2017 - 13.07.2017 |
Forehand Cup 18 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
15.07.2017 - 16.07.2017 |
Сонячне Закарпаття (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
17.07.2017 - 23.07.2017 |
Jupiter Cup до 14
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
17.07.2017 - 20.07.2017 |
Зірки Поділля
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
17.07.2017 - 20.07.2017 |
Стрий-ТелеЛАН
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
22.07.2017 - 23.07.2017 |
На призи клубу Карпати до 14 років (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
24.07.2017 - 30.07.2017 |
Панська Гора 2017
|
1 |
Львів-Сокільники |
|
Положення |
|
24.07.2017 - 27.07.2017 |
Forehand Cup 20 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
29.07.2017 - 30.07.2017 |
Кубок Русановки 11 by Babolat (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
31.07.2017 - 03.08.2017 |
Human Cup 5 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
31.07.2017 - 03.08.2017 |
Міжнародний турнір "Champions Bowl"
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
31.07.2017 - 03.08.2017 |
Янтарна ракетка 12 14 by Babolat
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
05.08.2017 - 06.08.2017 |
Киндер Cup (вікенд-турнір)
|
2 |
Чернігів |
|
Положення |
|
07.08.2017 - 10.08.2017 |
Кубок Русановки 12 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
07.08.2017 - 10.08.2017 |
На призи клубу Карпати до 14 років (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
07.08.2017 - 10.08.2017 |
Smash Cup
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
07.08.2017 - 10.08.2017 |
PARK Residence Summer Cup U14
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
12.08.2017 - 13.08.2017 |
Літній Кубок ТА2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
14.08.2017 - 20.08.2017 |
Кубок Alias до 14 років
|
A |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
19.08.2017 - 20.08.2017 |
Літнії Кубок до 14 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|