17.11.2018 - 18.11.2018 |
Нафтуся (вікенд-турнір)
|
2 |
Трускавець |
|
Положення |
|
19.11.2018 - 23.11.2018 |
Forehand Cup 25 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
19.11.2018 - 23.11.2018 |
Кубок Олімпу 16
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
10.12.2018 - 14.12.2018 |
Forehand Cup 28 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
15.12.2018 - 16.12.2018 |
Відкрита першість СК Юність (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
07.01.2019 - 11.01.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 2
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
26.01.2019 - 27.01.2019 |
Кубок Русановки by Bаbоlat 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
09.02.2019 - 10.02.2019 |
Кубок Русановки by Babolat 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
11.02.2019 - 15.02.2019 |
Ананас 1 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
18.02.2019 - 22.02.2019 |
Зимовий Трускавець
|
2 |
Трускавець |
|
Положення |
|
23.02.2019 - 24.02.2019 |
Premier cup 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
25.02.2019 - 01.03.2019 |
Фортуна 4
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
11.03.2019 - 15.03.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 8
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
25.03.2019 - 30.03.2019 |
Selena Cup А до 16 років
|
A |
Черкаси |
|
Положення |
|
06.04.2019 - 07.04.2019 |
Кубок Русановки by Babolat 6 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
08.04.2019 - 12.04.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 11
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
20.04.2019 - 21.04.2019 |
Selena Open (вікенд-турнір) 1 (відмінено)
|
2 |
Черкаси |
|
Положення |
|
22.04.2019 - 26.04.2019 |
НАТАЛКА 1
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
22.04.2019 - 27.04.2019 |
Відкритий Кубок Львівської області
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
27.04.2019 - 04.05.2019 |
Чемпіонат України до 16 років
|
A |
Київ, Пуща-Водиця |
|
Положення |
|
04.05.2019 - 05.05.2019 |
На Великдень (вікенд-турнір)
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
06.05.2019 - 11.05.2019 |
Кубок пам'яті Ф.Кулечка
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
06.05.2019 - 10.05.2019 |
ЧЕРВОНА РУТА на призи DSMS VIENNA
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
13.05.2019 - 19.05.2019 |
KINETIC CUP BY DUNLOP
|
TE & ITF |
Київ |
|
Положення |
|
18.05.2019 - 19.05.2019 |
Кубок Києва (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
20.05.2019 - 24.05.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 15
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
27.05.2019 - 31.05.2019 |
НАТАЛКА 2
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
01.06.2019 - 02.06.2019 |
Selena Open (вікенд-турнір) 2 (відмінено)
|
2 |
Черкаси |
|
Положення |
|
03.06.2019 - 07.06.2019 |
День міста
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
03.06.2019 - 07.06.2019 |
Подільська Надія
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|