29.07.2019 - 04.08.2019 |
Всеукраїнські змагання до 14 років
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
29.07.2019 - 02.08.2019 |
Кубок Панської гори (відмінено)
|
1 |
Львів-Сокільники |
|
Положення |
|
03.08.2019 - 04.08.2019 |
Літній Кубок ТА3 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
03.08.2019 - 04.08.2019 |
Кубок Карпат 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
03.08.2019 - 04.08.2019 |
Віннер (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
05.08.2019 - 08.08.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 21
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
05.08.2019 - 08.08.2019 |
Фортуна U14
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
05.08.2019 - 11.08.2019 |
Літній кубок Прем'єр до 12
|
A |
Кременчук |
|
Положення |
|
05.08.2019 - 08.08.2019 |
Сокіл-Стрий
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
05.08.2019 - 11.08.2019 |
Чемпіонат України
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
10.08.2019 - 11.08.2019 |
Відкрита першість області 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
10.08.2019 - 11.08.2019 |
Острозьке літо (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Острог |
|
Положення |
|
12.08.2019 - 15.08.2019 |
Львівські зорі
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
12.08.2019 - 18.08.2019 |
ETC Cup 2
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
12.08.2019 - 15.08.2019 |
Літній Кубок ТА4 by Babolat
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
12.08.2019 - 18.08.2019 |
Кубок Одеської обласної Федерації
|
1 |
Одеса |
|
Положення |
|
17.08.2019 - 18.08.2019 |
Human Cup 9 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
17.08.2019 - 18.08.2019 |
Драйв (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
17.08.2019 - 18.08.2019 |
Premier cup 7 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
17.08.2019 - 18.08.2019 |
Літня першість області (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
19.08.2019 - 22.08.2019 |
Юніорська тенісна Ліга 2
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
19.08.2019 - 25.08.2019 |
Aizenshtadt Memorial
|
TE & ITF |
Irpin |
|
Положення |
|
19.08.2019 - 25.08.2019 |
J3 Kyiv region
|
TE & ITF |
Pushcha Voditsa |
|
Положення |
|
19.08.2019 - 22.08.2019 |
Меморіал Пам'яті Великих В.С.
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
19.08.2019 - 25.08.2019 |
Відкрита першість Одеської області дорослі
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
24.08.2019 - 25.08.2019 |
Кубок Карпат 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
24.08.2019 - 25.08.2019 |
Серпнева арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
24.08.2019 - 25.08.2019 |
День Незалежності (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
24.08.2019 - 25.08.2019 |
Відкрита першість області 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
26.08.2019 - 29.08.2019 |
Кришталева ракетка by Babolat
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|