27.10.2018 - 28.10.2018 |
Регіональний вікенд-турнір Ace Cup до 8 та до 10 років
|
РТ |
Чернівці |
|
Положення |
|
28.10.2018 - 28.10.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
03.11.2018 - 04.11.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років BABOLAT TOUR
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
05.11.2018 - 11.11.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Фортуна
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
10.11.2018 - 11.11.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Ferrum Cup 2
|
РТ |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
10.11.2018 - 11.11.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Кубок Русановки by Babolat
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
11.11.2018 - 11.11.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
11.11.2018 - 11.11.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
17.11.2018 - 18.11.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років BABOLAT TOUR
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
18.11.2018 - 18.11.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
18.11.2018 - 18.11.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
24.11.2018 - 25.11.2018 |
Регіональний вікенд-турнір Ace Cup до 8 та до 10 років
|
РТ |
Чернівці |
|
Положення |
|
24.11.2018 - 25.11.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Premier cup kids
|
РТ |
Кременчук |
|
Положення |
|
24.11.2018 - 25.11.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Human cup
|
РТ |
Дніпро |
|
Положення |
|
25.11.2018 - 25.11.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
25.11.2018 - 25.11.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років День Гри Львів
|
РТ |
Львів |
|
Положення |
|
26.11.2018 - 02.12.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Фортуна
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
01.12.2018 - 02.12.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років МТА АРЕНА
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
02.12.2018 - 02.12.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років День Гри Харків
|
РТ |
Харків |
|
Положення |
|
02.12.2018 - 02.12.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років День Гри Київ
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
08.12.2018 - 09.12.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Майбутні зірки (відмінено)
|
РТ |
Херсон |
|
Положення |
|
08.12.2018 - 09.12.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років BABOLAT TOUR
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
09.12.2018 - 09.12.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років День Гри Харків
|
РТ |
Харків |
|
Положення |
|
09.12.2018 - 09.12.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
15.12.2018 - 16.12.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Першість СК Юність
|
РТ |
Ужгород |
|
Положення |
|
15.12.2018 - 16.12.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Human cup
|
РТ |
Дніпро |
|
Положення |
|
16.12.2018 - 16.12.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
16.12.2018 - 16.12.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
17.12.2018 - 23.12.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Фортуна
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
21.12.2018 - 23.12.2018 |
Регіональний Всеукраїнський фестиваль ЛЕВЕНЯ (до 6,8,10 років)
|
РТ |
Львів |
|
Положення |
|