16.08.2011 - 21.08.2011 |
Відкрита Першість Мегарон серпень
|
3 |
Дніпропетровськ |
|
Положення |
|
19.08.2011 - 21.08.2011 |
День Незалежності
|
3 |
Полтава |
|
Положення |
|
20.08.2011 - 28.08.2011 |
УТТ 2 до 14
|
0 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
23.08.2011 - 28.08.2011 |
Меморіал памяті С. Великих
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
28.08.2011 - 04.09.2011 |
Міцний горішок
|
2 |
Донецьк |
|
Положення |
|
29.08.2011 - 04.09.2011 |
Кубок Олімпу 3
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
29.08.2011 - 04.09.2011 |
Bebko auto cup3
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
29.08.2011 - 04.09.2011 |
GALYCHYNA CUP
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
30.08.2011 - 04.09.2011 |
Кубок Дуная на призи DDS Shipping
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
01.09.2011 - 04.09.2011 |
Осіння першість м. Шостка
|
3 |
Шостка |
|
Положення |
|
02.09.2011 - 04.09.2011 |
Прометей 5
|
3 |
Дніпродзержинськ |
|
Положення |
|
03.09.2011 - 11.09.2011 |
LVIV OPEN
|
3 |
Львів |
|
Положення |
|
05.09.2011 - 11.09.2011 |
Masters Bebko auto cup
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
06.09.2011 - 11.09.2011 |
"День фізкультурника"
|
3 |
Комсомольск |
|
Положення |
|
07.09.2011 - 11.09.2011 |
Осіння першість м. Києва
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
12.09.2011 - 18.09.2011 |
НА призи ейс Юніор 1
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
12.09.2011 - 18.09.2011 |
NIKE JUNIOR TOUR 14
|
1 |
Рівне |
|
Положення |
|
13.09.2011 - 16.09.2011 |
Арена Сіті 10
|
3 |
Луцьк |
|
Положення |
|
19.09.2011 - 25.09.2011 |
На призи A.B.I.P. Tennis club 3
|
2 |
с. Жуківці |
|
Положення |
|
19.09.2011 - 25.09.2011 |
Осінні Зорі
|
3 |
Львів |
|
Положення |
|
19.09.2011 - 25.09.2011 |
На призи Ейс Юніор 2
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
21.09.2011 - 25.09.2011 |
Кубок мера м. Острог
|
2 |
Острог |
|
Положення |
|
23.09.2011 - 25.09.2011 |
День міста
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
24.09.2011 - 02.10.2011 |
Kiev Open by Lotto
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
25.09.2011 - 30.09.2011 |
Кольори Закарпаття
|
3 |
Тячів |
|
Положення |
|
27.09.2011 - 02.10.2011 |
Відкрита першість Одеської області
|
3 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
03.10.2011 - 08.10.2011 |
Мастерс Великої Ракетки
|
1 |
Маріуполь |
|
Положення |
|
03.10.2011 - 09.10.2011 |
Кубок Чемпіона (відмінено)
|
3 |
Кременчук |
|
Положення |
|
03.10.2011 - 09.10.2011 |
На призи ЦГС
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
03.10.2011 - 09.10.2011 |
Кубок Федарації теніса Криму
|
2 |
Сімферополь |
|
Положення |
|