16.02.2011 - 20.02.2011 |
Відкрита зимова першість ТК Ліма
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
16.02.2011 - 20.02.2011 |
Кубок Лютого(14)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
21.02.2011 - 27.02.2011 |
На призи A.B.I.P. Tennis club 2
|
2 |
с. Жуківці |
|
Положення |
|
21.02.2011 - 27.02.2011 |
Наталка 14
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
21.02.2011 - 28.02.2011 |
Uzhgorod Open
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
22.02.2011 - 25.02.2011 |
Arena City Cup 1
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|
28.02.2011 - 06.03.2011 |
Ейс Юніор 7
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
05.03.2011 - 13.03.2011 |
Зимовий Чемпіонат України до 14
|
A |
Кременчук |
|
Положення |
|
25.03.2011 - 27.03.2011 |
Айвенго
|
2 |
Рівне |
|
Положення |
|
28.03.2011 - 02.04.2011 |
Дитинство
|
3 |
Северодонецьк |
|
Положення |
|
28.03.2011 - 03.04.2011 |
Відкритий чемпіонат Криму
|
2 |
Саки |
|
Положення |
|
04.04.2011 - 08.04.2011 |
Великий шовковий шлях
|
3 |
Судак |
|
Положення |
|
04.04.2011 - 10.04.2011 |
На призи A.B.I.P. Tennis club 7
|
2 |
с. Жуківці |
|
Положення |
|
05.04.2011 - 08.04.2011 |
На призи м. Луцьк 2
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|
11.04.2011 - 17.04.2011 |
Золоте Руно 8
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
11.04.2011 - 17.04.2011 |
Мастер Кубок
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
12.04.2011 - 17.04.2011 |
Відкрита Першість ДЮСШ "Олімп"
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
18.04.2011 - 24.04.2011 |
Кубок Дружби (14)
|
1 |
Євпаторія |
|
Положення |
|
19.04.2011 - 23.04.2011 |
Nikolaev Cup 2
|
3 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
19.04.2011 - 21.04.2011 |
Рівенська весна
|
2 |
Рівне |
|
Положення |
|
24.04.2011 - 01.05.2011 |
УТТ 1 до 14
|
0 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
01.05.2011 - 08.05.2011 |
Кришталева ракетка (12,14)
|
1 |
Донецьк |
|
Положення |
|
02.05.2011 - 08.05.2011 |
Весняна першість м. Шостка
|
3 |
Шостка |
|
Положення |
|
02.05.2011 - 08.05.2011 |
ВВЮТ Памяті Ф.Г.Кулечка
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
03.05.2011 - 07.05.2011 |
Tecnifibre Cup 1
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
09.05.2011 - 05.06.2011 |
Відкрита Першість ДЮСШ-1
|
3 |
Львів |
|
Положення |
|
09.05.2011 - 15.05.2011 |
ANTEI CUP (TE 2)
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
10.05.2011 - 15.05.2011 |
"Червона Рута" на призи DSMS Viena
|
3 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
11.05.2011 - 15.05.2011 |
День Перемоги
|
3 |
Комсосмольськ |
|
Положення |
|
15.05.2011 - 22.05.2011 |
День захисту дітей
|
1 |
Харків |
|
Положення |
|