25.10.2010 - 29.10.2010 |
ВЮТ "Мрія"
|
2 |
Северодонецьк |
|
Положення |
|
01.11.2010 - 07.11.2010 |
Кубок КДЮСШ "ХТЗ"
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
01.11.2010 - 07.11.2010 |
КУбок Наталії
|
3 |
Красилівка |
|
Положення |
|
08.11.2010 - 14.11.2010 |
Ейс Юніор 14
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
08.11.2010 - 11.11.2010 |
Arena-city Cup - 4
|
3 |
Луцьк |
|
Положення |
|
15.11.2010 - 21.11.2010 |
Ейс Юніор 15
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
22.11.2010 - 26.11.2010 |
Меморіал К.В. Глухової
|
2 |
Северодонецьк |
|
Положення |
|
22.11.2010 - 28.11.2010 |
A.B.I.P. Tennis club 14
|
2 |
с. Жуковци |
|
Положення |
|
29.11.2010 - 05.12.2010 |
Ейс Юніор 17
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
02.12.2010 - 05.12.2010 |
Кубок Академії
|
3 |
Острог |
|
Положення |
|
06.12.2010 - 12.12.2010 |
ВВЮТ Карпати
|
2 |
Трускавець |
|
Положення |
|
13.12.2010 - 17.12.2010 |
ВЮТ Молода Гвардія
|
2 |
Северодонецьк |
|
Положення |
|
15.12.2010 - 19.12.2010 |
Arena-city Cup - 5
|
3 |
Луцьк |
|
Положення |
|
20.12.2010 - 26.12.2010 |
A.B.I.P. Tennis club 14
|
1 |
с. Жуковци |
|
Положення |
|
24.12.2010 - 26.12.2010 |
Різдвяний Кубок ФТК
|
3 |
Саки |
|
Положення |
|
03.01.2011 - 09.01.2011 |
Відкрита Першість Мегарон 1
|
3 |
Дніпропетровськ |
|
Положення |
|
03.01.2011 - 09.01.2011 |
Шоколадна ракетка(14)
|
1 |
Донецьк |
|
Положення |
|
06.01.2011 - 09.01.2011 |
Турнір №1
|
2 |
Кіїв |
|
Положення |
|
10.01.2011 - 16.01.2011 |
Ейс Юніор 2
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
11.01.2011 - 14.01.2011 |
На призи зимових канікул
|
2 |
Чернівці |
|
Положення |
|
17.01.2011 - 23.01.2011 |
Кубок ТК Премєр(14)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
24.01.2011 - 30.01.2011 |
Ейс Юніор 3
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
24.01.2011 - 29.01.2011 |
Technifibre Cup
|
2 |
Северодонецьк |
|
Положення |
|
29.01.2011 - 06.02.2011 |
Відкритий зимовий чемпіонат м. Києва та області (14)
|
1 |
с. Жуковци |
|
Положення |
|
07.02.2011 - 13.02.2011 |
ВВЮТ "Зимовий Трускавець"
|
2 |
Трускавець |
|
Положення |
|
07.02.2011 - 13.02.2011 |
Водолій
|
2 |
Рівне |
|
Положення |
|
07.02.2011 - 13.02.2011 |
Кубок Приазовя
|
2 |
Маріуполь |
|
Положення |
|
07.02.2011 - 13.02.2011 |
Ейс Юніор 5
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
14.02.2011 - 20.02.2011 |
Ейс Юніор 6
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
14.02.2011 - 19.02.2011 |
На призи мерії Севередонецька
|
2 |
Северодонецьк |
|
Положення |
|