15.06.2020 - 19.06.2020 |
Відкрита першість Одеської області
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
15.06.2020 - 19.06.2020 |
Кубок ВАТ Іскра (відмінено)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
15.06.2020 - 19.06.2020 |
Турнір присвячений пам'яті Запорожченко В.Я.
|
1 |
Херсон |
|
Положення |
|
15.06.2020 - 19.06.2020 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 6
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
20.06.2020 - 21.06.2020 |
Літня першість області (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
20.06.2020 - 21.06.2020 |
Пам'яті Василя Лакатоша (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
22.06.2020 - 26.06.2020 |
Tennispark Tour by HEAD 2
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
22.06.2020 - 26.06.2020 |
Кубок Sofia Cup 1 (Увага! Турнір перенесений у Рівне)
|
1 |
Рівне |
|
Положення |
|
22.06.2020 - 25.06.2020 |
Premier Cup 1
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
22.06.2020 - 26.06.2020 |
Love tennis series 6
|
1 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
22.06.2020 - 26.06.2020 |
ЕТС Cup
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
22.06.2020 - 26.06.2020 |
Меморіал Ігора Пилипчука
|
1 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
27.06.2020 - 28.06.2020 |
Кубок Стрела (вікенд-турнир)
|
2 |
Запоріжжя |
|
Положення |
|
27.06.2020 - 28.06.2020 |
Dnipro Junior Tour 7 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
29.06.2020 - 03.07.2020 |
Літній Кубок U12
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
29.06.2020 - 03.07.2020 |
Tennispark Tour by HEAD
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
29.06.2020 - 05.07.2020 |
КУБОК УКРАЇНИ
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
29.06.2020 - 03.07.2020 |
Турнір до дня захисту дітей
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
04.07.2020 - 06.07.2020 |
Віннер (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
04.07.2020 - 05.07.2020 |
Кубок Русанівки by Babolat 5 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
06.07.2020 - 12.07.2020 |
Чемпіонат України U16
|
A |
Пуща-Водиця |
|
Положення |
|
06.07.2020 - 09.07.2020 |
MAYAMI Cup 1
|
2 |
Красилівка |
|
Положення |
|
06.07.2020 - 09.07.2020 |
Зіркі Поділля
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
06.07.2020 - 09.07.2020 |
Фортуна 6
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
11.07.2020 - 13.07.2020 |
Липнева арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
11.07.2020 - 12.07.2020 |
Smash Open (вікенд-турнір)
|
2 |
Вінниця |
|
Положення |
|
11.07.2020 - 13.07.2020 |
Кубок Superior (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
11.07.2020 - 12.07.2020 |
MAYAMI Cup 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Красилівка |
|
Положення |
|
13.07.2020 - 16.07.2020 |
Літні канікули
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
13.07.2020 - 16.07.2020 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 7
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|