Термін проведення | Назва турніру | Категорія | Місто |
---|---|---|---|
16.03.2019 - 18.03.2019 | Березнева Арена МТА (вікенд-турнір) | 2 | Київ |
11.03.2019 - 15.03.2019 | Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 8 | 2 | Київ |
11.03.2019 - 16.03.2019 | Кубок Прем’єр А до 12 років | A | Кременчук |
11.03.2019 - 15.03.2019 | Фортуна 6 | 2 | Одеса |
04.03.2019 - 08.03.2019 | FERREXPO CUP 2 | 1 | Горішні Плавні |
04.03.2019 - 08.03.2019 | Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 7 | 2 | Київ |
04.03.2019 - 08.03.2019 | Меморіал пам'яті Лисакової | 2 | Сєвєродонецьк |
04.03.2019 - 08.03.2019 | Фортуна 5 | 2 | Одеса |
02.03.2019 - 03.03.2019 | Human Cup 3 (вікенд-турнір) | 2 | Дніпро |
02.03.2019 - 03.03.2019 | Selena Open (вікенд-турнір) 4 | 2 | Черкаси |
02.03.2019 - 03.03.2019 | Львівська весна (вікенд-турнір) | 2 | Львів |
25.02.2019 - 01.03.2019 | Фортуна 4 | 2 | Одеса |
23.02.2019 - 24.02.2019 | Human Cup 2 (вікенд-турнір) | 2 | Дніпро |
23.02.2019 - 24.02.2019 | Кубок Русановки by Babolat 4 (вікенд-турнір) | 2 | Київ |
23.02.2019 - 24.02.2019 | Premier cup 2 (вікенд-турнір) | 2 | Кременчук |
18.02.2019 - 22.02.2019 | Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 6 | 2 | Київ |
18.02.2019 - 22.02.2019 | Меморіал памяті Чир'яна | 2 | Сєвєродонецьк |
18.02.2019 - 22.02.2019 | Зимовий Трускавець | 2 | Трускавець |
16.02.2019 - 17.02.2019 | Кубок Тернополя (вікенд-турнір) | 2 | Тернопіль |
16.02.2019 - 17.02.2019 | Лютнева Арена МТА (вікенд-турнір) | 2 | Київ |
11.02.2019 - 15.02.2019 | Фортуна 3 | 2 | Одеса |
11.02.2019 - 15.02.2019 | Ананас 1 by Babolat | 2 | Київ |
09.02.2019 - 10.02.2019 | Кубок Русановки by Babolat 3 (вікенд-турнір) | 2 | Київ |
09.02.2019 - 10.02.2019 | Ace Cup 2 (вікенд-турнір) | 2 | Чернівці |
04.02.2019 - 08.02.2019 | Адреналін збирає друзів | 1 | Луцьк |
04.02.2019 - 08.02.2019 | Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 5 | 2 | Київ |
04.02.2019 - 08.02.2019 | FERREXPO CUP 1 | 2 | Горішні Плавні |
04.02.2019 - 08.02.2019 | Фoртунa 2 | 1 | Одеса |
02.02.2019 - 03.02.2019 | Premier cup 1 (вікенд-турнір) | 2 | Кременчук |
28.01.2019 - 01.02.2019 | Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 4 | 2 | Київ |
26.01.2019 - 27.01.2019 | Зимова першість Закарпаття (вікенд-турнір) | 2 | Ужгород |
26.01.2019 - 27.01.2019 | Human Cup 1 (вікенд-турнір) | 2 | Дніпро |
26.01.2019 - 27.01.2019 | Кубок Русановки by Bаbоlat 2 (вікенд-турнір) | 2 | Київ |
21.01.2019 - 25.01.2019 | Фортуна 1 | 2 | Одеса |
21.01.2019 - 25.01.2019 | Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 3 | 2 | Київ |
19.01.2019 - 20.01.2019 | Кубок клубу Masters T (вікенд-турнір) | 2 | Тернопіль |
19.01.2019 - 20.01.2019 | Січнева Арена МТА (вікенд-турнір) | 2 | Київ |
14.01.2019 - 20.01.2019 | Кубок FERREXPO до 14 років | A | Горішні Плавні |
12.01.2019 - 13.01.2019 | Кубок Русановки by Babolat 1 (вікенд-турнір) | 2 | Київ |
07.01.2019 - 11.01.2019 | Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 2 | 2 | Київ |
07.01.2019 - 13.01.2019 | Кубок FERREXPO до 12 років | A | Горішні Плавні |
05.01.2019 - 06.01.2019 | Ace Cup 1 (вікенд-турнір) | 2 | Чернівці |
03.01.2019 - 06.01.2019 | Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 1 | 2 | Київ |
24.12.2018 - 28.12.2018 | Forehand Cup 30 на призи TRUST.UA by Babolat | 2 | Київ |
24.12.2018 - 28.12.2018 | Фортуна 18 | 2 | Одеса |
22.12.2018 - 23.12.2018 | Ferrum cup 3 (вікенд-турнір) | 2 | Горішні Плавні |
17.12.2018 - 21.12.2018 | Кубок Олімпу до 14 | 2 | Київ |
17.12.2018 - 21.12.2018 | Forehand Cup 29 на призи TRUST.UA by Babolat | 2 | Київ |
15.12.2018 - 16.12.2018 | Кубок Русановки by Babolat 12 (вікенд-турнір) | 2 | Київ |
15.12.2018 - 16.12.2018 | Відкрита першість СК Юність (вікенд-турнір) | 2 | Ужгород |
Термін проведення | Назва турніру | Категорія | Місто |