Календар турнірів ФТУ (Юніори)

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
26.08.2019 - 29.08.2019 Наталка U12 U16 2 Одеса   Положення  
26.08.2019 - 29.08.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 22 2 Київ   Положення  
26.08.2019 - 01.09.2019 Кубок ФТУ 3 до 10 років A Харків   Положення  
26.08.2019 - 29.08.2019 Кришталева ракетка by Babolat 2 Харків   Положення  
31.08.2019 - 01.09.2019 Кубок Русановки by Babolat 10 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
31.08.2019 - 01.09.2019 Кубок УСТК Сокіл (вікенд-турнір) 2 Стрий   Положення  
02.09.2019 - 08.09.2019 KRAVCHENKO CUP TE & ITF Irpin   Положення  
02.09.2019 - 08.09.2019 Sofia Cup 2 1 Рівне   Положення  
02.09.2019 - 05.09.2019 Кубок Олімпу 1 2 Київ   Положення  
02.09.2019 - 05.09.2019 Мукачівський замок 2 Мукачево   Положення  
07.09.2019 - 08.09.2019 Chornomorsk CUP (вікенд-турнір) 2 Чорноморськ   Положення  
07.09.2019 - 08.09.2019 Відкрита першість області 3 (вікенд-турнір) 2 Харків   Положення  
07.09.2019 - 08.09.2019 Human Cup 10 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
07.09.2019 - 08.09.2019 Premier cup 8 (вікенд-турнір) 2 Кременчук   Положення  
07.09.2019 - 08.09.2019 Осінній Кубок ТК Скітенс (вікенд-турнір) 2 Полтава   Положення  
09.09.2019 - 12.09.2019 Миколаївська осінь 2 Миколаїв   Положення  
09.09.2019 - 12.09.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 23 2 Київ   Положення  
09.09.2019 - 12.09.2019 Юніорська тенісна Ліга 2 Київ   Положення  
09.09.2019 - 12.09.2019 Подільська осінь 2 Хмельницький   Положення  
09.09.2019 - 15.09.2019 Першість ТА Адреналін 1 Луцьк   Положення  
09.09.2019 - 15.09.2019 Galychyna Cup TE & ITF Lviv   Положення  
09.09.2019 - 15.09.2019 Wilson Cup 2019 TE & ITF Irpin   Положення  
14.09.2019 - 15.09.2019 Кубок Русанівки by Babolat 11 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
14.09.2019 - 15.09.2019 Осінні зорі (вікенд-турнір) 2 Львів   Положення  
16.09.2019 - 22.09.2019 Всеукраїнський Огляд-Конкурс до 10 років A Київ   Положення  
16.09.2019 - 22.09.2019 KYIV OPEN by BABOLAT TE & ITF Svyatopetrivske   Положення  
16.09.2019 - 19.09.2019 Tennis Master 2 Львів   Положення  
16.09.2019 - 19.09.2019 День міста Тячів 2 Тячів   Положення  
16.09.2019 - 19.09.2019 Кубок Дуная 2 Ізмаїл   Положення  
16.09.2019 - 22.09.2019 J5 Chornomorsk TE & ITF Chornomorsk   Положення