10.08.2020 - 13.08.2020 |
Відкритий Чемпіонат Львова
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
10.08.2020 - 13.08.2020 |
Літній Кубок ТА3 by Babolat
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
15.08.2020 - 16.08.2020 |
Кубок AKS 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
15.08.2020 - 16.08.2020 |
Кубок ДТШ Вікторія 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
17.08.2020 - 23.08.2020 |
Всеукраїнські змагання до 16 на призи першого президента ФТУ Беньямінова Г.Ф.
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
17.08.2020 - 23.08.2020 |
Всеукраїнські змагання до 12
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
17.08.2020 - 21.08.2020 |
Кубок Одеської обласної федерації тенісу на призи Park Residence
|
1 |
Одеса |
|
Положення |
|
22.08.2020 - 24.08.2020 |
Серпнева Арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
22.08.2020 - 23.08.2020 |
Sportrend cup by Yonex 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
22.08.2020 - 23.08.2020 |
День незалежности (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
22.08.2020 - 23.08.2020 |
Прометей 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кам'янське |
|
Положення |
|
24.08.2020 - 27.08.2020 |
ЕТС Cup 2
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
24.08.2020 - 29.08.2020 |
Кубок ФТУ U10 на призи Park Residence
|
A |
Одеса |
|
Положення |
|
24.08.2020 - 30.08.2020 |
Всеукраїнські змагання до 18
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
24.08.2020 - 27.08.2020 |
Наталка 2
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
24.08.2020 - 27.08.2020 |
Кубок пам'яті З. Домбровського
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
24.08.2020 - 27.08.2020 |
Дніпро Cup 2
|
2 |
Новомосковськ |
|
Положення |
|
29.08.2020 - 30.08.2020 |
Літня першість області 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
29.08.2020 - 30.08.2020 |
Кубок Русанівки by Babolat 7 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
29.08.2020 - 30.08.2020 |
Кубок федерації тенісу Миколаївської області (вікенд-турнір)
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
31.08.2020 - 03.09.2020 |
Літній Чеміонат Рівеньскої області
|
1 |
Рівне |
|
Положення |
|
31.08.2020 - 06.09.2020 |
Всеукраїнські змагання до 14
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
31.08.2020 - 03.09.2020 |
День міста Тернопіля
|
1 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
31.08.2020 - 03.09.2020 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 10
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
05.09.2020 - 06.09.2020 |
Кубок АКS 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
05.09.2020 - 06.09.2020 |
Кубок Карпат 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
05.09.2020 - 06.09.2020 |
Кубок ЗМЗ 2020 (вікенд-турнір)
|
2 |
Запоріжжя |
|
Положення |
|
05.09.2020 - 06.09.2020 |
Кубок ТАГ (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
05.09.2020 - 06.09.2020 |
Відкрита першість Шостка (вікенд-турнір) Відмінено
|
2 |
Шостка |
|
Положення |
|
07.09.2020 - 13.09.2020 |
Всеукраїнські відбіркові змагання до 12 років
|
A |
Київ |
|
Положення |
|