Календар турнірів ФТУ (Юніори)

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
15.06.2019 - 16.06.2019 Літня першість області (вікенд-турнір) 2 Полтава   Положення  
17.06.2019 - 23.06.2019 Ukrainian Junior Open TE & ITF Kyiv   Положення  
22.06.2019 - 23.06.2019 Пам'яті Василя Лакатоша (вікенд-турнір) 2 Ужгород   Положення  
24.06.2019 - 28.06.2019 НАТАЛКА 3 2 Одеса   Положення  
24.06.2019 - 28.06.2019 Кубок СОК Євроспорт 14 2 Львів   Положення  
06.07.2019 - 07.07.2019 Human Cup 8 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
06.07.2019 - 07.07.2019 CHAMPIONS BOWL U14 (вікенд-турнір) 2 Красилівка   Положення  
08.07.2019 - 11.07.2019 Літній Кубок ТА1 by Babolat 2 Суми   Положення  
08.07.2019 - 14.07.2019 ETC Cup 1 1 Чорноморськ   Положення  
15.07.2019 - 18.07.2019 Наталка U14 U16 2 Одеса   Положення  
15.07.2019 - 18.07.2019 Літня першість Закарпаття 2 Ужгород   Положення  
20.07.2019 - 21.07.2019 Кубок Любарта до 14 (вікенд-турнір) 2 Луцьк   Положення  
20.07.2019 - 21.07.2019 Літня першість міста (вікенд-турнір) 2 Полтава   Положення  
22.07.2019 - 28.07.2019 Категорія А до 14 років A Черкаси   Положення  
27.07.2019 - 28.07.2019 Premier cup 6 (вікенд-турнір) 2 Кременчук   Положення  
29.07.2019 - 04.08.2019 Всеукраїнські змагання до 14 років A Ірпінь   Положення  
03.08.2019 - 04.08.2019 Літній Кубок ТА3 by Babolat (вікенд-турнір) 2 Суми   Положення  
05.08.2019 - 08.08.2019 Фортуна U14 2 Одеса   Положення  
05.08.2019 - 08.08.2019 Сокол-Стрий 2 Стрий   Положення  
10.08.2019 - 11.08.2019 Острозьке літо (вікенд-турнір) 2 Острог   Положення  
12.08.2019 - 18.08.2019 ETC Cup 2 1 Чорноморськ   Положення  
17.08.2019 - 18.08.2019 Літня першість області (вікенд-турнір) 2 Полтава   Положення  
17.08.2019 - 18.08.2019 Human Cup 9 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
19.08.2019 - 25.08.2019 Antei Cup TE & ITF Kiyv   Положення  
19.08.2019 - 22.08.2019 Мемориал Пам'яті Великих В.С. 2 Нова Каховка   Положення  
19.08.2019 - 22.08.2019 Юніорська тенісна Ліга 2 2 Київ   Положення  
26.08.2019 - 01.09.2019 Кубок Львова ім. З. Домбровського 1 Львів   Положення  
02.09.2019 - 08.09.2019 Sofia Cup 2 1 Рівне   Положення  
07.09.2019 - 08.09.2019 Human Cup 10 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
07.09.2019 - 08.09.2019 Відкрита першість області 3 (вікенд-турнір) 2 Харків   Положення