10.05.2021 - 13.05.2021 |
Love tennis series 2 (перенесено у Бучу)
|
2 |
Буча |
|
Положення |
|
10.05.2021 - 13.05.2021 |
Червона Рута на призи DSMS Vienna (відмінено)
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
10.05.2021 - 14.05.2021 |
Кубок області пам’яті Зенона Домбровського
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
15.05.2021 - 16.05.2021 |
Кубок ДТШ Вікторія
|
3 |
Херсон |
|
Положення |
|
15.05.2021 - 16.05.2021 |
Весняний Кубок ТА1
|
3 |
Суми |
|
Положення |
|
17.05.2021 - 20.05.2021 |
ETC Cup
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
22.05.2021 - 23.05.2021 |
Відкритий Чемпіонат Харківській области
|
3 |
Харків |
|
Положення |
|
22.05.2021 - 23.05.2021 |
Шаянський вікенд
|
3 |
Вишково |
|
Положення |
|
22.05.2021 - 23.05.2021 |
Львівський вікенд
|
3 |
Львів |
|
Положення |
|
24.05.2021 - 27.05.2021 |
Фортуна 5
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
29.05.2021 - 30.05.2021 |
Весняна першість Коломиї
|
3 |
Коломия |
|
Положення |
|
29.05.2021 - 30.05.2021 |
Відкрита першість Кам‘янського U14
|
3 |
Кам'янське |
|
Положення |
|
29.05.2021 - 30.05.2021 |
Травнева Арена МТА U14
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
31.05.2021 - 06.06.2021 |
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U14
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
07.06.2021 - 11.06.2021 |
CHERNITSKAYA MEMORIAL
|
TE & ITF |
Харків |
|
Положення |
|
12.06.2021 - 13.06.2021 |
Dnipro Junior Tour 4
|
3 |
Новомосковськ |
|
Положення |
|
12.06.2021 - 13.06.2021 |
Кубок Мукачева
|
3 |
Мукачево |
|
Положення |
|
14.06.2021 - 18.06.2021 |
UKRAINIAN JUNIOR OPEN
|
TE & ITF |
Ірпінь, Буча |
|
Положення |
|
19.06.2021 - 20.06.2021 |
Літня першість області
|
3 |
Полтава |
|
Положення |
|
21.06.2021 - 24.06.2021 |
Кубок AKS 2
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
21.06.2021 - 25.06.2021 |
Відкритий чемпіонат Львівської області
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
21.06.2021 - 24.06.2021 |
Буковинське літо 1
|
2 |
Чернівці |
|
Положення |
|
26.06.2021 - 27.06.2021 |
Червнева Арена МТА U14
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
27.06.2021 - 29.06.2021 |
Zone D G14 2021 European Summer Cups
|
TE & ITF |
Рівне |
|
Положення |
|
28.06.2021 - 01.07.2021 |
Літні канікули
|
2 |
Коломия |
|
Положення |
|
28.06.2021 - 01.07.2021 |
ETC Cup 2
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
05.07.2021 - 08.07.2021 |
Зірки Поділля
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
05.07.2021 - 10.07.2021 |
Кубок Elite Tennis Club
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
10.07.2021 - 11.07.2021 |
Кубок Superior
|
3 |
Харків |
|
Положення |
|
10.07.2021 - 11.07.2021 |
Липнева Арена МТА
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|