Календар турнірів ФТУ (Юніори)

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
01.06.2020 - 06.06.2020 Чемпіонат України U14 A Буча   Положення  
01.06.2020 - 05.06.2020 День міста 2 Стрий   Положення  
01.06.2020 - 06.06.2020 ITF WTT $15000 TE & ITF Ірпінь   Положення  
01.06.2020 - 05.06.2020 Подільська Надія 2 Хмельницький   Положення  
01.06.2020 - 05.06.2020 Кубок Central Park Ternopil 1 Тернопіль   Положення  
06.06.2020 - 08.06.2020 Червнева Арена МТА (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
06.06.2020 - 07.06.2020 Кубок Superior (вікенд-турнір) 2 Харків   Положення  
08.06.2020 - 13.06.2020 Chernitskaya Memorial TE & ITF Харків   Положення  
08.06.2020 - 12.06.2020 Дніпро Cup 1 Дніпро   Положення  
08.06.2020 - 12.06.2020 Фортуна 5 2 Одеса   Положення  
08.06.2020 - 12.06.2020 Миколаївське літо 2 Миколаїв   Положення  
08.06.2020 - 13.06.2020 SOFIYA CUP TE & ITF Рівне   Положення  
08.06.2020 - 13.06.2020 Кубок ФТУ U10 A Одеса   Положення  
08.06.2020 - 12.06.2020 Всеукраїнський тенісний турнір "Буковинське літо" 2 Чернівці   Положення  
13.06.2020 - 14.06.2020 Simba Cup 2 (вікенд-турнір) 2 Чорноморськ   Положення  
13.06.2020 - 14.06.2020 День Трускавця (вікенд-турнір) 2 Трускавець   Положення  
13.06.2020 - 14.06.2020 Кубок Русанівки by Babolat 9 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
15.06.2020 - 19.06.2020 Кубок ВАТ Іскра 2 Львів   Положення  
15.06.2020 - 20.06.2020 Ukrainian Junior Open TE & ITF Ірпінь   Положення  
15.06.2020 - 19.06.2020 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 11 2 Київ   Положення  
20.06.2020 - 21.06.2020 Кубок ДТШ Вікторія 1 (вікенд-турнір) 2 Херсон   Положення  
20.06.2020 - 21.06.2020 Літня першість області (вікенд-турнір) 2 Полтава   Положення  
20.06.2020 - 21.06.2020 Пам'яті Василя Лакатоша (вікенд-турнір) 2 Ужгород   Положення  
22.06.2020 - 26.06.2020 Кубок СОК Євроспорт U12 1 Львів   Положення  
22.06.2020 - 26.06.2020 Меморіал Ігора Пилипчука 1 Івано-Франківськ   Положення  
22.06.2020 - 26.06.2020 ЕТС Cup 2 Чорноморськ   Положення  
22.06.2020 - 26.06.2020 Кубок СОК Євроспорт U14 2 Львів   Положення  
22.06.2020 - 27.06.2020 BABOLAT CUP TE & ITF Sviatopetrivske Village   Положення  
27.06.2020 - 28.06.2020 Dnipro Junior Tour 7 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
27.06.2020 - 28.06.2020 Кубок Стрела (вікенд-турнир) 2 Запоріжжя   Положення