01.10.2018 - 05.10.2018 |
Forehand Cup 19 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
01.10.2018 - 07.10.2018 |
Підсумковий турнір Мастерс 2018
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
06.10.2018 - 07.10.2018 |
Human cup 15 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
08.10.2018 - 12.10.2018 |
Відкрита першість Одеської області
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
13.10.2018 - 14.10.2018 |
На Покрову до 14 років (вікенд-турнір)
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
15.10.2018 - 19.10.2018 |
Кубок Олімпу до 14 років
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
15.10.2018 - 19.10.2018 |
Наталка 7
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
22.10.2018 - 26.10.2018 |
Forehand Cup 21 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
27.10.2018 - 28.10.2018 |
Tennis Life Cup (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
29.10.2018 - 02.11.2018 |
Кубок ХТЗ 2 (відмінено)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
03.11.2018 - 04.11.2018 |
Human cup 17 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
05.11.2018 - 09.11.2018 |
Кубок Олімпу 12 14
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
10.11.2018 - 11.11.2018 |
Софія Кап (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Рівне |
|
Положення |
|
12.11.2018 - 16.11.2018 |
Forehand Cup 24 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
17.11.2018 - 18.11.2018 |
Кубок Русановки by Babolat 11 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
18.11.2018 - 25.11.2018 |
Фортуна 15
|
1 |
Одеса |
|
Положення |
|
01.12.2018 - 02.12.2018 |
Human cup 19 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
03.12.2018 - 07.12.2018 |
Forehand Cup 27 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
10.12.2018 - 14.12.2018 |
Фортуна 17
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
17.12.2018 - 21.12.2018 |
Кубок Олімпу до 14
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
22.12.2018 - 23.12.2018 |
Ferrum cup 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
03.01.2019 - 06.01.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 1
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
14.01.2019 - 20.01.2019 |
Кубок FERREXPO до 14 років
|
A |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
21.01.2019 - 25.01.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 3
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
26.01.2019 - 27.01.2019 |
Зимова першість Закарпаття (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
28.01.2019 - 03.02.2019 |
Winter CUP Quali GIRLS 14
|
TE & ITF |
Київ, Пуща-Водиця |
|
Положення |
|
28.01.2019 - 01.02.2019 |
Tecnifibre 2 (відмінено)
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
04.02.2019 - 08.02.2019 |
Фoртунa 2
|
1 |
Одеса |
|
Положення |
|
04.02.2019 - 08.02.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 5
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
18.02.2019 - 22.02.2019 |
Зимовий Трускавець
|
2 |
Трускавець |
|
Положення |
|