06.08.2018 - 09.08.2018 |
Літній Кубок ТА3 by Babolat
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
11.08.2018 - 11.08.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 та 12 років МТА Арена
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
13.08.2018 - 17.08.2018 |
Літня першість міста
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
13.08.2018 - 17.08.2018 |
Янтарна ракетка by Babolat
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
18.08.2018 - 19.08.2018 |
Кубок Русановки by Babolat 7 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
19.08.2018 - 26.08.2018 |
Кубок Одеської обласної федерації тенісу
|
1 |
Одеса |
|
Положення |
|
20.08.2018 - 24.08.2018 |
Меморіал памяті Великих В.С.
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
20.08.2018 - 23.08.2018 |
Відкрита першість Закарпатської області
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
25.08.2018 - 26.08.2018 |
Кубок до Дня Незалежності України (вікенд-турнір) (Відмінено)
|
2 |
Шостка |
|
Положення |
|
25.08.2018 - 26.08.2018 |
Літня першість ДТШ Вікторія U12 (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
27.08.2018 - 31.08.2018 |
Кубок Гранд Адмірал Клубу (Відмінено)
|
2 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
27.08.2018 - 31.08.2018 |
Forehand Cup 17 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
01.09.2018 - 02.09.2018 |
Кубок Карпат 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
03.09.2018 - 09.09.2018 |
Tennis Europe KRAVCHENKO CUP U12
|
1 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
08.09.2018 - 09.09.2018 |
Чемпіонат Острозької Академії (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Острог |
|
Положення |
|
10.09.2018 - 14.09.2018 |
Миколаївська осінь 2018
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
10.09.2018 - 13.09.2018 |
Подільська осінь
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
10.09.2018 - 16.09.2018 |
Tennis Europe Wilson Cup 2018 U12
|
1 |
Рівне |
|
Положення |
|
15.09.2018 - 16.09.2018 |
Мукачівський замок (вікенд-турнір)
|
2 |
Мукачево |
|
Положення |
|
15.09.2018 - 16.09.2018 |
День міста (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
15.09.2018 - 16.09.2018 |
Кубок Русановки by Babolat 9 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
16.09.2018 - 23.09.2018 |
Кубок Дуная
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
22.09.2018 - 23.09.2018 |
Human cup 14 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
22.09.2018 - 23.09.2018 |
Турнір вихідного дня (вікенд-турнір)
|
2 |
Виноградів |
|
Положення |
|
22.09.2018 - 23.09.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 12 років JOMA CUP
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
22.09.2018 - 23.09.2018 |
Осіння першість м. Шостка (вікенд-турнір)
|
2 |
Шостка |
|
Положення |
|
24.09.2018 - 28.09.2018 |
Forehand Cup 18 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
24.09.2018 - 28.09.2018 |
День міста Тячів
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
01.10.2018 - 04.10.2018 |
Фортуна 13
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
01.10.2018 - 05.10.2018 |
Памяті тенісних зірок Закарпаття
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|