30.10.2017 - 02.11.2017 |
Наталка 7 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
30.10.2017 - 02.11.2017 |
Кубок ХТЗ до 14 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
04.11.2017 - 05.11.2017 |
Київський каштан 4 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
05.11.2017 - 05.11.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
05.11.2017 - 05.11.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Олімп
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
06.11.2017 - 09.11.2017 |
Premier Cup 15 by Babolat
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
06.11.2017 - 09.11.2017 |
Кубок Олімпа до 14
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
06.11.2017 - 09.11.2017 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA 33 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
06.11.2017 - 12.11.2017 |
Регіональний туннір до 10 років ФОРТУНА
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
11.11.2017 - 12.11.2017 |
Кубок Русановки 19 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
11.11.2017 - 12.11.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Human Cup 15
|
РТ |
Дніпро |
|
Положення |
|
11.11.2017 - 12.11.2017 |
Осінній Кубок (вікенд-турнір)
|
2 |
Рівне |
|
Положення |
|
11.11.2017 - 12.11.2017 |
Head-Superior tour 7 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
13.11.2017 - 16.11.2017 |
Фортуна до 12 років
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
13.11.2017 - 16.11.2017 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA 34 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
18.11.2017 - 19.11.2017 |
UTC CUP by Babolat 16 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
18.11.2017 - 19.11.2017 |
Human Cup 16 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
19.11.2017 - 19.11.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Олімп
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
19.11.2017 - 19.11.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
20.11.2017 - 26.11.2017 |
Регіональний турнір до10 років Кубок Луцька
|
РТ |
Луцьк |
|
Положення |
|
20.11.2017 - 23.11.2017 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA 35 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
20.11.2017 - 23.11.2017 |
Кубок Олімпа 12, 14
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
20.11.2017 - 23.11.2017 |
Фортуна 12
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
20.11.2017 - 26.11.2017 |
Кубок Луцька до 12 років
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|
20.11.2017 - 26.11.2017 |
"МТА АРЕНА OPEN" серед Дорослих
|
1 |
Київ |
|
Положення |
|
24.11.2017 - 26.11.2017 |
JOMA CUP до 9 років та молодші
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
24.11.2017 - 24.11.2017 |
Регіональний турнір JOMA CUP червоний рівень для 6 років (ВІДМІНЕНО)
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
25.11.2017 - 26.11.2017 |
Кубок Дружбы ТК Smash (вікенд-турнір)
|
2 |
Маріуполь |
|
Положення |
|
25.11.2017 - 26.11.2017 |
Premier Cup 16 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
26.11.2017 - 26.11.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Харків |
|
Положення |
|