30.09.2018 - 07.10.2018 |
Осінні зорі до 18 років (відмінено)
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
01.10.2018 - 04.10.2018 |
Фортуна 13
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
01.10.2018 - 05.10.2018 |
Forehand Cup 19 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
01.10.2018 - 05.10.2018 |
Памяті тенісних зірок Закарпаття
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
01.10.2018 - 07.10.2018 |
Підсумковий турнір Мастерс 2018
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
02.10.2018 - 03.10.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Памяті тенісних зірок Закарпаття
|
РТ |
Ужгород |
|
Положення |
|
05.10.2018 - 07.10.2018 |
Регіональний турнір до 10 років «Майбутні зірки»
|
РТ |
Миколаїв |
|
Положення |
|
06.10.2018 - 07.10.2018 |
На Покрову до 12 років (вікенд-турнір)
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
06.10.2018 - 07.10.2018 |
Human cup 15 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
07.10.2018 - 07.10.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
07.10.2018 - 07.10.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Ірпінь |
|
Положення |
|
08.10.2018 - 14.10.2018 |
Всеукраїнські змагання до 16 років на призизи першого президента ФТУ...
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
08.10.2018 - 14.10.2018 |
Регіональний турнір до 10 років «Відкрита першість одеської області»
|
РТ |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
08.10.2018 - 12.10.2018 |
Відкрита першість Одеської області
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
13.10.2018 - 14.10.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років МТА АРЕНА
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
13.10.2018 - 14.10.2018 |
На Покрову до 14 років (вікенд-турнір)
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
13.10.2018 - 14.10.2018 |
Smashweekend U18 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
13.10.2018 - 14.10.2018 |
Human cup 16 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
14.10.2018 - 14.10.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
15.10.2018 - 19.10.2018 |
Наталка 7
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
15.10.2018 - 19.10.2018 |
Forehand Cup 20 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
15.10.2018 - 21.10.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Майбутні зірки
|
РТ |
Херсон |
|
Положення |
|
15.10.2018 - 19.10.2018 |
Кубок Олімпу до 14 років
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
15.10.2018 - 19.10.2018 |
Ferrum Cup 1
|
2 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
17.10.2018 - 19.10.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Наталка 7
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
21.10.2018 - 28.10.2018 |
Кубок Олімпу до 16 років by Babolat
|
1 |
Київ |
|
Положення |
|
21.10.2018 - 21.10.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
21.10.2018 - 21.10.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
22.10.2018 - 26.10.2018 |
Forehand Cup 21 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
27.10.2018 - 28.10.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Human cup
|
РТ |
Дніпро |
|
Положення |
|