Календар турнірів ФТУ (Юніори)

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
28.10.2019 - 03.11.2019 Кубок ХТЗ 1 1 Харків   Положення  
04.11.2019 - 07.11.2019 На призи мерії Сєвєродонецька 2 Сєвєродонецьк   Положення  
04.11.2019 - 07.11.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 27 2 Київ   Положення  
16.11.2019 - 17.11.2019 Осіння першість Закарпаття (вікенд-турнір) 2 Ужгород   Положення  
18.11.2019 - 21.11.2019 Фортуна 12 2 Одеса   Положення  
18.11.2019 - 21.11.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 28 2 Київ   Положення  
30.11.2019 - 01.12.2019 Кубок Русанівки by Babolat 15 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
02.12.2019 - 08.12.2019 Irpin Cup TE & ITF Irpin   Положення  
09.12.2019 - 12.12.2019 Tecnifibre Cup 14 (відмінено) 2 Сєвєродонецьк   Положення  
09.12.2019 - 12.12.2019 Кубок Олімпу 5 2 Київ   Положення  
23.12.2019 - 26.12.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 32 2 Київ   Положення  
06.01.2020 - 10.01.2020 Love tennis series 1 2 Ірпінь   Положення  
13.01.2020 - 18.01.2020 Кубок FERREXPO U14 A Горішні Плавні   Положення  
20.01.2020 - 24.01.2020 Відкрита першість ДЮСШ 3 "Кубок Адреналіна" 1 1 Луцьк   Положення  
25.01.2020 - 26.01.2020 Кубок Русанівки by Babolat 2 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
27.01.2020 - 31.01.2020 Відкритий чемпіонат Закарпаття 1 Ужгород   Положення  
03.02.2020 - 07.02.2020 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 3 2 Київ   Положення  
10.02.2020 - 14.02.2020 Меморіал памяті Чир'яна Р. 2 Сєвєродонецьк   Положення  
15.02.2020 - 16.02.2020 Кубок Masters CLUB (вікенд-турнір) 2 Тернопіль   Положення  
17.02.2020 - 21.02.2020 Кубок Олімпу 2 2 Київ   Положення  
17.02.2020 - 21.02.2020 Зимовий Трускавець 2 Трускавець   Положення  
22.02.2020 - 23.02.2020 Future stars 3 (вікенд-турнір) 2 Миколаїв   Положення  
29.02.2020 - 01.03.2020 Selena Open (вікенд-турнір) 2 Черкаси   Положення  
02.03.2020 - 06.03.2020 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 5 2 Київ   Положення  
09.03.2020 - 14.03.2020 FERREXPO CUP 2 1 Горішні Плавні   Положення  
14.03.2020 - 15.03.2020 Future stars 4 (вікенд-турнір) 2 Миколаїв   Положення  
16.03.2020 - 20.03.2020 Tecnifibre 2 2 Сєвєродонецьк   Положення  
21.03.2020 - 22.03.2020 Кубок Русанівки by Babolat 4 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
30.03.2020 - 03.04.2020 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 7 2 Київ   Положення  
06.04.2020 - 11.04.2020 Категория А U14 A буде оголошено   Положення