12.08.2019 - 18.08.2019 |
ETC Cup 2
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
17.08.2019 - 18.08.2019 |
Літня першість області (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
17.08.2019 - 18.08.2019 |
Human Cup 9 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
19.08.2019 - 22.08.2019 |
Меморіал Пам'яті Великих В.С.
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
19.08.2019 - 25.08.2019 |
Aizenshtadt Memorial
|
TE & ITF |
Irpin |
|
Положення |
|
19.08.2019 - 22.08.2019 |
Юніорська тенісна Ліга 2
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
24.08.2019 - 25.08.2019 |
День Незалежності (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
26.08.2019 - 01.09.2019 |
Кубок Львова ім. З. Домбровського
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
31.08.2019 - 01.09.2019 |
Кубок Русановки by Babolat 10 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
02.09.2019 - 08.09.2019 |
Sofia Cup 2
|
1 |
Рівне |
|
Положення |
|
07.09.2019 - 08.09.2019 |
Human Cup 10 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
07.09.2019 - 08.09.2019 |
Відкрита першість області 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
09.09.2019 - 12.09.2019 |
Подільська осінь
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
09.09.2019 - 12.09.2019 |
Миколаївська осінь
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
14.09.2019 - 15.09.2019 |
Кубок Русанівки by Babolat 11 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
14.09.2019 - 15.09.2019 |
Осінні зорі (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
16.09.2019 - 22.09.2019 |
VICCOURT CUP by BABOLAT
|
TE & ITF |
Svyatopetrivske |
|
Положення |
|
16.09.2019 - 19.09.2019 |
Кубок Дуная
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
21.09.2019 - 22.09.2019 |
Пам'яті тенісних зірок Закарпаття (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
23.09.2019 - 29.09.2019 |
Підсумковий турнір Мастерс 2019
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
30.09.2019 - 03.10.2019 |
Відкрита першість Одеської області
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
05.10.2019 - 06.10.2019 |
Осіння першість Луцька (вікенд-турнір)
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|
07.10.2019 - 10.10.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 25
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
12.10.2019 - 13.10.2019 |
Selena open (вікенд-турнір)(відмінено)
|
2 |
Черкаси |
|
Положення |
|
14.10.2019 - 17.10.2019 |
Наталка U12 U14
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
14.10.2019 - 18.10.2019 |
На Покрову 2
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
14.10.2019 - 19.10.2019 |
FERREXPO CUP 10
|
1 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
19.10.2019 - 20.10.2019 |
Турнір вихідного дня (вікенд-турнір)
|
2 |
Виноградів |
|
Положення |
|
21.10.2019 - 24.10.2019 |
Кубок Олімпу 2
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
28.10.2019 - 31.10.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 26
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|