01.06.2019 - 02.06.2019 |
Selena Open (вікенд-турнір) 2 (відмінено)
|
2 |
Черкаси |
|
Положення |
|
03.06.2019 - 07.06.2019 |
День міста
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
03.06.2019 - 07.06.2019 |
Подільська Надія
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
10.06.2019 - 14.06.2019 |
Кубок ВАТ Іскра
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
10.06.2019 - 14.06.2019 |
Фортуна 10
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
10.06.2019 - 14.06.2019 |
Всеукраїнський тенісний турнір "Буковинське літо"
|
2 |
Чернівці |
|
Положення |
|
15.06.2019 - 16.06.2019 |
День Трускавця (вікенд-турнір)
|
2 |
Трускавець |
|
Положення |
|
17.06.2019 - 23.06.2019 |
Ukrainian Junior Open
|
TE & ITF |
Irpin |
|
Положення |
|
24.06.2019 - 28.06.2019 |
НАТАЛКА 3
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
24.06.2019 - 28.06.2019 |
Кубок СОК Євроспорт 16
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
29.06.2019 - 30.06.2019 |
Selena Open (вікенд-турнір) 3 (відмінено)
|
2 |
Черкаси |
|
Положення |
|
01.07.2019 - 07.07.2019 |
Меморіал Бальви В.
|
1 |
Київ |
|
Положення |
|
08.07.2019 - 11.07.2019 |
Стрий-ТелеЛан
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
08.07.2019 - 11.07.2019 |
Меморіал Калмикової О.
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
15.07.2019 - 18.07.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 20
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
15.07.2019 - 18.07.2019 |
Наталка U14 U16
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
20.07.2019 - 21.07.2019 |
CHAMPIONS BOWL U14 U16 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Красилівка |
|
Положення |
|
22.07.2019 - 28.07.2019 |
Відкритий чемпіонат Львова
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
27.07.2019 - 28.07.2019 |
Літні канікули (вікенд-турнір)
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
05.08.2019 - 08.08.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 21
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
12.08.2019 - 15.08.2019 |
Львівські зорі
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
26.08.2019 - 29.08.2019 |
Наталка U12 U16
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
26.08.2019 - 01.09.2019 |
Кубок Львова ім. З. Домбровського
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
02.09.2019 - 05.09.2019 |
Кубок Олімпу 1
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
09.09.2019 - 15.09.2019 |
Galychyna Cup
|
TE & ITF |
Lviv |
|
Положення |
|
16.09.2019 - 19.09.2019 |
День міста Тячів
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
16.09.2019 - 19.09.2019 |
Кубок Дуная
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
23.09.2019 - 26.09.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 24
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
30.09.2019 - 04.10.2019 |
На Покрову 1
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
30.09.2019 - 03.10.2019 |
Відкрита першість Одеської області
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|