12.11.2018 - 16.11.2018 |
Forehand Cup 24 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
17.11.2018 - 18.11.2018 |
Кубок Русановки by Babolat 11 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
18.11.2018 - 25.11.2018 |
Фортуна 15
|
1 |
Одеса |
|
Положення |
|
01.12.2018 - 02.12.2018 |
Human cup 19 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
03.12.2018 - 07.12.2018 |
Forehand Cup 27 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
10.12.2018 - 14.12.2018 |
Фортуна 17
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
17.12.2018 - 21.12.2018 |
Кубок Олімпу до 14
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
22.12.2018 - 23.12.2018 |
Ferrum cup 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
03.01.2019 - 06.01.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 1
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
14.01.2019 - 20.01.2019 |
Кубок FERREXPO до 14 років
|
A |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
21.01.2019 - 25.01.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 3
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
26.01.2019 - 27.01.2019 |
Зимова першість Закарпаття (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
28.01.2019 - 03.02.2019 |
Winter CUP Quali GIRLS 14
|
TE & ITF |
Київ, Пуща-Водиця |
|
Положення |
|
28.01.2019 - 01.02.2019 |
Tecnifibre 2 (відмінено)
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
04.02.2019 - 08.02.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 5
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
04.02.2019 - 08.02.2019 |
Фoртунa 2
|
1 |
Одеса |
|
Положення |
|
18.02.2019 - 22.02.2019 |
Зимовий Трускавець
|
2 |
Трускавець |
|
Положення |
|
23.02.2019 - 24.02.2019 |
Human Cup 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
23.02.2019 - 24.02.2019 |
Кубок Русановки by Babolat 4 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
02.03.2019 - 03.03.2019 |
Selena Open (вікенд-турнір) 4
|
2 |
Черкаси |
|
Положення |
|
02.03.2019 - 03.03.2019 |
Львівська весна (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
04.03.2019 - 08.03.2019 |
Меморіал пам'яті Лисакової
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
04.03.2019 - 08.03.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 7
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
11.03.2019 - 15.03.2019 |
Фортуна 6
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
16.03.2019 - 17.03.2019 |
Кубок Русановки by Babolat 5 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
18.03.2019 - 23.03.2019 |
Кубок Прем’єр А до 14 років
|
A |
Кременчук |
|
Положення |
|
25.03.2019 - 29.03.2019 |
Ананас 3 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
01.04.2019 - 05.04.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 10
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
06.04.2019 - 07.04.2019 |
Human Cup 4 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
08.04.2019 - 12.04.2019 |
Фортуна 8
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|