28.06.2011 - 03.07.2011 |
Зірки Поділля
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
01.07.2011 - 03.07.2011 |
Літня першість м. Полтава
|
3 |
Полтава |
|
Положення |
|
01.07.2011 - 03.07.2011 |
Прометей 2
|
3 |
Дніпродзержинськ |
|
Положення |
|
03.07.2011 - 10.07.2011 |
ACE CUP
|
1 |
Чернівці |
|
Положення |
|
03.07.2011 - 10.07.2011 |
На призи Льодового стадіону
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
04.07.2011 - 10.07.2011 |
"КУБОК ЄВРОСПОРТУ"
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
04.07.2011 - 10.07.2011 |
На призи A.B.I.P. Tennis club 14,16
|
2 |
с. Жуківці |
|
Положення |
|
04.07.2011 - 07.07.2011 |
Літня першість м. Шостка
|
3 |
Шостка |
|
Положення |
|
04.07.2011 - 10.07.2011 |
Sapronov-tennis junior cup
|
1 |
Харків |
|
Положення |
|
05.07.2011 - 08.07.2011 |
Арена Сіті 5
|
3 |
Луцьк |
|
Положення |
|
06.07.2011 - 10.07.2011 |
Відкрита Першість Мегарон (10,12,14)
|
3 |
Дніпропетровськ |
|
Положення |
|
10.07.2011 - 14.07.2011 |
Наталка 1
|
3 |
Одеса |
|
Положення |
|
10.07.2011 - 17.07.2011 |
УТТ 4
|
0 |
с. Жуківці |
|
Положення |
|
10.07.2011 - 14.07.2011 |
Наталка 1
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
11.07.2011 - 17.07.2011 |
Stirol Cup
|
3 |
Горлівка |
|
Положення |
|
11.07.2011 - 17.07.2011 |
Літній кубок Премєр
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
11.07.2011 - 17.07.2011 |
Кубок першого президента ФТУ Беньяминова Г.Ф. на призи ТК "Маленький...
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
11.07.2011 - 17.07.2011 |
Кубок першого президента ФТУ Беньяминова Г.Ф. на призи ТК "Маленький...
|
1 |
Київ |
|
Положення |
|
11.07.2011 - 16.07.2011 |
Кубок З.К. Домбровського
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
12.07.2011 - 17.07.2011 |
Арена Сіті 6
|
1 |
Луцьк |
|
Положення |
|
15.07.2011 - 17.07.2011 |
Nikolaev Cup III
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
17.07.2011 - 24.07.2011 |
Відкритий чемпіонат Одеської області
|
1 |
Іллічівськ |
|
Положення |
|
17.07.2011 - 24.07.2011 |
Кубок ТК Престиж
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
17.07.2011 - 24.07.2011 |
Памяті М. Крошиної
|
1 |
с. Жуківці |
|
Положення |
|
18.07.2011 - 24.07.2011 |
FERREXPO CUP
|
2 |
Комсосмольськ |
|
Положення |
|
18.07.2011 - 24.07.2011 |
FERREXPO CUP
|
3 |
Комсосмольськ |
|
Положення |
|
19.07.2011 - 24.07.2011 |
Червона Рута
|
3 |
Красилівка |
|
Положення |
|
19.07.2011 - 24.07.2011 |
Technifibre Cup
|
2 |
Сімферополь |
|
Положення |
|
19.07.2011 - 24.07.2011 |
Памяті З. М. Шуфрича
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
20.07.2011 - 24.07.2011 |
Відкрита Першість Мегарон
|
2 |
Дніпропетровськ |
|
Положення |
|