21.06.2021 - 24.06.2021 |
Olimpa Cup 2
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|
21.06.2021 - 25.06.2021 |
Відкритий чемпіонат Львівської області
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
21.06.2021 - 24.06.2021 |
Буковинське літо 1
|
2 |
Чернівці |
|
Положення |
|
26.06.2021 - 27.06.2021 |
Червнева Арена МТА U14
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
26.06.2021 - 27.06.2021 |
Paka Cup
|
3 |
Запоріжжя |
|
Положення |
|
27.06.2021 - 29.06.2021 |
Zone D G14 2021 European Summer Cups
|
TE & ITF |
Рівне |
|
Положення |
|
28.06.2021 - 01.07.2021 |
ETC Cup 2
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
28.06.2021 - 01.07.2021 |
Літні канікули
|
2 |
Коломия |
|
Положення |
|
28.06.2021 - 01.07.2021 |
Forehand Cup 13
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
28.06.2021 - 03.07.2021 |
KARPENKO MEMORIAL 2021
|
TE & ITF |
Irpin |
|
Положення |
|
28.06.2021 - 02.07.2021 |
Кубок СОК Євроспорт
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
03.07.2021 - 04.07.2021 |
Tennispark Tour 7
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
03.07.2021 - 04.07.2021 |
Кубок Central Park Ternopil 1
|
3 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
05.07.2021 - 08.07.2021 |
Зірки Поділля
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
05.07.2021 - 10.07.2021 |
LION CUP 2021
|
TE & ITF |
Lviv |
|
Положення |
|
05.07.2021 - 10.07.2021 |
Кубок Elite Tennis Club
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
10.07.2021 - 11.07.2021 |
Кубок Русанівки by Babolat 9
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
10.07.2021 - 11.07.2021 |
Кубок Superior
|
3 |
Харків |
|
Положення |
|
10.07.2021 - 11.07.2021 |
Липнева Арена МТА
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
12.07.2021 - 16.07.2021 |
КУБОК ПРЕЗИДЕНТА ФТУ
|
A |
Ірпінь, Буча |
|
Положення |
|
12.07.2021 - 15.07.2021 |
Стрий-ТелеЛан
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
17.07.2021 - 18.07.2021 |
Липнева Арена МТА U12
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
17.07.2021 - 18.07.2021 |
Smash Cup
|
3 |
Вінниця |
|
Положення |
|
17.07.2021 - 18.07.2021 |
Літня першість міста
|
3 |
Полтава |
|
Положення |
|
17.07.2021 - 18.07.2021 |
Турнір пам'яті Демидова
|
3 |
Запоріжжя |
|
Положення |
|
19.07.2021 - 23.07.2021 |
Stanislaw Summer
|
1 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
19.07.2021 - 22.07.2021 |
Першість міста Кам'янське
|
1 |
Кам'янське |
|
Положення |
|
19.07.2021 - 24.07.2021 |
BAKSHEEVA CUP
|
TE & ITF |
Kyiv |
|
Положення |
|
19.07.2021 - 22.07.2021 |
ETC CUP 3
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
19.07.2021 - 22.07.2021 |
Love tennis series 5
|
2 |
Ірпінь |
|
Положення |
|