Календар турнірів ФТУ (Юніори)

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
26.08.2017 - 27.08.2017 Head-Superior Tour 6 (вікенд-турнір) 2 Харків   Положення  
26.08.2017 - 27.08.2017 Кубок Карпат до 14 років (вікенд-турнір) 2 Івано-Франківськ   Положення  
26.08.2017 - 27.08.2017 Human Cup 7 (ВІДМІНЕНО) 2 Дніпро   Положення  
26.08.2017 - 27.08.2017 JOMA CUP OPEN до 9 років (2008 р.н. та молодші) РТ Красилівка   Положення  
26.08.2017 - 27.08.2017 Регіональний турнір до 9 років ДЮСШ ХОО ФСТ РТ Херсон   Положення  
28.08.2017 - 03.09.2017 Кубок Харківської області by Babolat A Харків   Положення  
28.08.2017 - 31.08.2017 Софія Cup 2 (ВІДМІНЕНО) 2 Рівне   Положення  
28.08.2017 - 03.09.2017 Регіональний турнір до 10 років FOREHAND 2 Київ   Положення  
28.08.2017 - 31.08.2017 Солнечная ракетка до 14 by Babolat 2 Харків   Положення  
28.08.2017 - 31.08.2017 Фортуна 10 2 Одеса   Положення  
28.08.2017 - 03.09.2017 Категорія А пам'яті Бабія A Київ   Положення  
28.08.2017 - 03.09.2017 Ukraine F4 - Futures TE & ITF Київ   Положення  
28.08.2017 - 31.08.2017 Forehand Cup на призи TRUST.UA 23 by Babolat 2 Київ   Положення  
30.08.2017 - 31.08.2017 Регіональний турнір до 10 років ФОРТУНА РТ Одеса   Положення  
02.09.2017 - 03.09.2017 Human Cup 8 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
02.09.2017 - 03.09.2017 UTC CUP by Babolat 12 (ВІДМІНЕНО) 2 Святопетрівське   Положення  
02.09.2017 - 03.09.2017 Прометей до 14 (ВІДМІНЕНО) 2 Камянське   Положення  
04.09.2017 - 07.09.2017 Forehand Cup на призи TRUST.UA 24 by Babolat 2 Київ   Положення  
04.09.2017 - 07.09.2017 Наталка 5 2 Одеса   Положення  
04.09.2017 - 10.09.2017 KRAVCHENKO CUP 2017 1 Ірпінь   Положення  
04.09.2017 - 07.09.2017 Кубок Русановки 15 by Babolat 2 Київ   Положення  
04.09.2017 - 10.09.2017 Карпатська осінь 1 Івано-Франківськ   Положення  
06.09.2017 - 08.09.2017 Регіональний турнір до 10 років НАТАЛКА РТ Одеса   Положення  
09.09.2017 - 10.09.2017 Ананас 8 (вікенд-турнір) ВТ Київ   Положення  
09.09.2017 - 10.09.2017 UTC CUP by Babolat 13 (ВІДМІНЕНО) 2 Святопетрівське   Положення  
09.09.2017 - 10.09.2017 Памяті тенісних зірок Закарпаття (вікенд-турнір) 2 Ужгород   Положення  
09.09.2017 - 10.09.2017 Регіональний турнір до 10 років ПОДІЛЬСЬКА ОСІНЬ РТ Хмельницький   Положення  
09.09.2017 - 10.09.2017 Регіональний турнір до 10 років Памяті тенісних зірок Закарпаття 2 Ужгород   Положення  
09.09.2017 - 10.09.2017 Premier Cup 11 (вікенд-турнір) 2 Кременчук   Положення  
10.09.2017 - 10.09.2017 Регіональний турнір до 10 років Олімп РТ Київ   Положення